Închide

What are you looking for?

anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Subiect inițial:

Cei care va plângeți de s21 fe

(Subiect creat la: 27-02-2024 11:42 AM)
161 Vizualizări
pisy69
Navigator
Opțiuni
Va spun cu mana pe inimă ca eu telefon ca asta nu am mai avut , mi-a căzut de 60 de ori pana acuma și chiar în prima zi de achiziție. Într-adevăr e zgâriate rama de aluminiu, dar ecranul victus si-a făcut treaba și ca folie de protecție am folie de silicon pe el . Și merge perfect din toate punctele de vedere , pe când la celalalt s20 fe prima căzătură sa și fisurat ecranul .
Nu a avut probleme de software merge ca uns.
Și totuși am trecut la s24+ și tot nu l-as vinde pe cel vechi e prea bun și a rezistat foarte mult la căzături pe display a căzut cel mai des .
Ca și performante am testat tot la el, inclusiv jocuri , pugb, call of duty , asplhalt 7,8,9 etc .
5 Răspunsuri
EmilianN
Community Manager
Opțiuni

Ăsta e un topic de bine pentru S21 FE sau pentru S24+? :smiling-face:

Cum ți se pare noul telefon? (Să-l stăpânești la fel de mulțumit!)

0 Aprecieri
pisy69
Navigator
Opțiuni
Mi se pare mult mai bun mai optimizat , de ex acu sunt afara e soare pot sa vad pe display chiar dacă e soare în telefon pe celalalt aveam problema trebuia sa ma bag la umbra sa vad ceva pe el .
În rest se misca mult mai repede .
Contra eram obișnuit cu amprenta mai jos acu au centrato pre sus
0 Aprecieri
pisy69
Navigator
Opțiuni
Fac pentru s21 ca e bun ca și rezistenta
DLS123
Journeyman
Opțiuni
Păi și cu S 24 ai dat de asfalt și s-a făcut țăndări, sau care e rostul comparației?
Și eu am S21FE și știu ca e rezistent pentru că e un telefon de buget cu spate din plastic. Am si S24 Ultra dar nu am îndrăznit sa arunc cu el încă sa vad cum se compara cu S21 FE😀
0 Aprecieri
Liviu18
Helping Hand
Opțiuni
Și eu dețin un s21 fe este un telefon potent,duce orice joc fara probleme fece poze bune. Cat merge și primește actualizări nu îl schimb.
0 Aprecieri