Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[Galaxy S10e | S10 | S10+] One UI 2 Beta i Android 10 już wkrótce!

(Temat utworzony: 18-10-2019 10:42 AM)
24824 Wyświetlenia
MonikaGS
Helping Hand
Opcje

Witajcie!

 

Nadszedł w końcu czas testów beta najnowszego interfejsu Samsunga Galaxy i systemu operacyjnego Android 10!

 

Dzięki Waszej opinii możemy sprawić, że nasze oprogramowanie będzie jeszcze lepsze. Możecie zainstalować wersję Beta Programu One UI, przetestować szczegółowo (mamy nadzieję, że z przyjemnością :smiling-face:) najnowsze oprogramowanie oraz wyrazić swoją opinię o jego wydajności, stabilności i funkcjonalności.

 

Prosimy jednak pamiętać, że wersja Beta jest przeznaczona dla doświadczonych użytkowników. Nie jest to oficjalne oprogramowanie, dlatego też może powodować występowanie błędów. Ponadto nie wszystkie funkcje mogą być w niej dostępne.

 

Jeżeli jesteś użytkownikiem Samsunga Galaxy S10e, S10 lub S10+ (urządzenie niebrandowane), możesz przystąpić do programu. Rejestracja dostępna jest w aplikacji Samsung Members.

 

Przed uruchomieniem One UI Beta wykonaj kopię zapasową Twoich danych przy użyciu aplikacji Smart Swich w wersji dostępnej na komputery. Dodatkowo zaktualizuj wszystkie aplikacje korzystając z Google Play Store lub Galaxy Apps.

 

Galaxy_S10_Series_Beta_Promotion_Teaser_POL_191007.jpg

 

Jeżeli będziesz chciał przystąpić z Programu Beta, możesz to zrobić przez aplikację Samsung Members. Następnie zainstaluj ponownie oficjalne oprogramowanie i ściągnij swoją kopię zapasową przez Smart Switch.

 

Oczekujemy z niecierpliwością na Wasze opinie i życzymy dobrej zabawy!

 

1 097 Odpowiedzi
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@SzabelFTN, Na początek wykonaj wipe cache parition. Jeżeli problem dalej będzie występował, to wyczyść pamięć i dane aplikacji Ekran startowy One UI. Pierwsza operacja nie usunie danych z telefonu, druga spowoduje przywrócenie układu ekranu startowego do domyślnego.


Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@SzabelFTN na początek, wyczyść pamięć aplikacji Ekran startowy One UI. A następnie wykonaj wipe cache partition z poziomu recovery. Widzę, że nie wiesz, więc podpowiem, ta opcja nie usuwa żadnych twoich danych, ani nie zmienia ustawień w telefonie.

 

kolega @kamil40013 był szybszy :winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
SzabelFTN
Voyager
Opcje

Co do ekranu startowego to jak wygaszę ekran na jakiejś apce to dzieje sie ta sama sytuacja więc to raczej nie ekran startowy broi.

Dajcie krótki opis jak wejść w recovery na s10e wykonam wipe cache partition.

0 Like
kelukelukelu
Explorer
Opcje
Mam dokladnie tak samo. Pisalem o tym pare dni temu odnosnie gmaila, ale faktycznie ta sytuacja wystepuje w roznych aplikacjach.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@SzabelFTN@kelukelukelu, wykonajcie wipe cache partition według tej instrukcji i dajcie znać czy udało się rozwiązać problem.


0 Like
kelukelukelu
Explorer
Opcje
Robiłem wipe cache partition i niestety nie pomogło.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@kelukelukelu, jeżeli problem jest uciążliwy to możesz spróbować wykonać hard reset. W tym wypadku jednak będziesz musiał od nowa skonfigurować telefon. Nie polecam przywracania kopii ponieważ wraz z nią mogą zostać przywrócone błędy.


0 Like
Drd0
Helping Hand
Opcje

U mnie jest to samo czarny ekran, po wysunięciu belki wszystkie ikony z niej widać. Po zablokowaniu i ponownym odblokowanie wszystko wraca do normy. Stało sie tak po ostatniej aktualizacji wipe nie pomaga.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@SzabelFTN@kelukelukelu@Drd0, zachęcam w takim razie do zgłoszenia tego błędu w aplikacji Samsung Members za pomocą opcji "Opinia o wersji beta".


0 Like
SzabelFTN
Voyager
Opcje

Tak jak pisali koledzy wipe nie pomaga.

U mnie natomiast po wipe pojawił się kolejny problem. Po ponownym uruchomoeniu telefonu zginęły mi dolne ikony (telefon,wiadomości, itd.). Problem rozwiazałem poprzez ustawienia ekranu głównego. Odznaczam wszystkie zaznaczone na screenie opcje i ustawiam spowrotem jak były. Po wyjściu z ustawień ikony już są na swoim miejscu.

Ja czekam na kolejną aktualizację. Hard reset na razie nie wchodzi w grę. Screenshot_20191117-210845_One UI Home-01.jpeg

 

20191118_115305.jpg

 

0 Like