Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Galaxy Fold w praktyce!

(Temat utworzony: 25-10-2019 05:20 PM)
1013 Wyświetlenia
AgnieszkaG
Expert
Opcje

Galaxy-Fold_main1.jpg

 

 

Witajcie!

Galaxy Fold jest z nami już od 18.10.2019, więc warto przyjrzeć mu się z bliska :smiling-face:

 

Co go wyróżnia na tle innych urządzeń?

Odpowiedź jest prosta - oczywiście fantastyczny składany ekran!

Nowa konstrukcja Galaxy Fold umożliwia korzystanie ze smartfonu w całkowicie odmienny niż dotychczas sposób.

 

 

 

FOLD_2.jpg

 

 

Fold daje nam możliwość płynnego przejścia z małego ekranu na duży. Zawartość jest "przenoszona" błyskawicznie, co zdecydowanie ułatwia pracę - wystarczy rozłożyć urządzenie. Na 7,3-calowym ekranie mapa prezentuje się zdecydowanie czytelniej, prawda? :smiling-face:

 

 

Galaxy-Fold-Guide_main6.jpg

 

 

A co powiecie o możliwości scrollowania Facebooka, przeglądania pogody na weekend i bukowania biletu do kina w tym samym czasie na jednym urządzeniu? Galaxy Fold to potrafi! Korzystanie z trzech aplikacji w tym samym czasie jest możliwe dzięki opcji multitaskingu.

 

 

Galaxy-Fold-Guide_main9.jpg

 

 

Specyfikację Galaxy Folda znajdziecie tu:

Galaxy Fold oficjalnie - sprawdź specyfikację!

 

 

Czy są z nami użytkownicy Folda?? 

Podzielcie się wrażeniami z użytkowania pierwszego "składaka" od Samsunga, jestem bardzo ciekawa Waszych opinii :smiling-face:

 

12 Odpowiedzi
Davidofx
Pathfinder
Opcje

Witam, mysle nad zakupem tego telefonu ale odstraszają mnie jego wady o których się słyszy na yt. znajomi tez mi odradzają :smiling-face: jak wygląda gwarancja tego sprzętu szczególnie ekranu który potrafi wyglądać tak jak na załączonym zdjęciu

$_57.jpg

Czy ktoś używa folda od roku żeby się mógł wypowiedzieć jak wygląda po roku użytkowania?

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Pytasz o telefon Galaxy Fold czy Galaxy Z Flip? Na zdjęciu widoczny jest ten drugi model, który najprawdopodobniej posiada uszkodzony wyświetlacz w postaci pęknietego szkła UTG w miejscu zgięcia. Oglądałem kilka recenzji na YouTube od użytkowników, którzy korzystali przez dłuższy czas z telefonu Galaxy Fold i żaden z recenzentów nie skarżył się na problemy z wyświetlaczem. Z czasem miejsce zgięcia może być bardziej widoczne, ale na pewno nie wygląda tak jak na załączonym zdjęciu. Jeżeli zamierzasz kupić używany telefon Galaxy Fold to warto zwrócić uwagę na to czy telefon jest na gwarancji. Nie ryzykowałbym zakupu takiego urządzenia bez gwarancji.


Davidofx
Pathfinder
Opcje

Czyli jest duża szansa ze ulegnie awarii kupując takie urządzenie.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Na prawdę tak zrozumiałeś moją poprzednią wypowiedź? W przypadku jakichkolwiek problemów zawsze warto mieć gwarancję a tym bardziej w przypadku tak drogich telefonów. Koszty ewentualnej wymiany wewnętrznego wyświetlacza w telefonie Galaxy Fold przekraczają kwotę 2600 zł.


Davidofx
Pathfinder
Opcje

samsung-fold-a-tragedy-in-three-screens-e1555532015750.jpgxfold-1555580268-jpg-pagespeed-ic-ziypajcthi-1557402257.jpg

Mało recenzji oglądałeś skoro nie trafiłeś na te filmy 

https://www.youtube.com/watch?v=wxpVN60KdOQ 

 

https://www.youtube.com/watch?v=i2VTX7ii55Y 

 

https://www.youtube.com/watch?v=hKcmsbI_N9I 

 

https://www.youtube.com/watch?v=FqEeEtMBMGs 

 

Samsung chyba zrobił z klientów królików doświadczalnych za 9000 zł

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Pamiętaj, że część recenzji powstała na przedzmianowym urządzeniu, które trafiło w ręce popularnych recenzentów. Występowały w nich problemy, które są widoczne na zdjęciach. Samsung podjął wtedy decyzję o wstrzymaniu sprzedaży i podjął kroki, które miały na celu wzmocnienie całej konstrukcji w tym zawiasu i wewnętrznego wyświetlacza. Do klientów trafiły poprawione wersje urządzeń i właśnie takich recenzji powinieneś poszukać na YouTube.


Davidofx
Pathfinder
Opcje

Linki do filmów które podesłałem są własnie od osób które go używały pól roku lub więcej.

Mam nadzieje ze są to jednostkowe przypadłości.

Bo pomysł fajny na telefon jeszcze jak by miał rysik to rewelacja. 

Zamierzam go kupić i mam nadzieje ze będzie dobrze służył bez awarii.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Pierwszy film został dodany do YouTube w kwietniu 2019 więc tuż po premierze. Kolejne filmy zostały dodane znacznie później i zgadzam się co do tego, że przedstawiają problemy z wyświetlaczem w modelu Galaxy Fold po dłuższym okresie użytkowania. Również podejrzewam, że to są jednostkowe przypadki. Pamiętaj, że usterki mogą wystąpić w każdym telefonie, ale szczególnie ważne jest posiadanie gwarancji w przypadku składanych modeli ponieważ są one bardziej delikatne i podatne na ewentualne usterki. Jeżeli zamierzasz kupić składane urządzenie to możesz również zerknąć na model Galaxy Z Flip lub już wkrótce na model Galaxy Z Fold 2.


Davidofx
Pathfinder
Opcje

Kupiłem, i jestem mega zadowolony. Ludzie narzekali na mały wyświetlacz z przodu, ale właśnie dzięki temu można jedna ręką go bezproblemowo używać, same plusy. Bardziej by się przydała jakaś stopka  lub etui ze stopka żeby można było go postawić pod katem i oglądać filmy.

Mógłby być wodoszczelny choć trochę żeby móc odebrać połączenie np. jak pada deszcz.

Ogólnie najlepszy telefon albo raczej najbardziej praktyczny, bo ma mały wyświetlacz który obsłużę  jedna ręką, lub tablet do filmów , poczty czy innych służbowych prac.

Jako fan Lini galaxy note, muszę dodać ze przydał by się rysik w fold :smiling-face: to był by bezkonkurencyjny smartphone na rynku.