Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[A7] Galaxy A7 jaki jest naprawdę i jak się spisuje...

(Temat utworzony: 04-01-2019 08:11 PM)
324 Wyświetlenia
Alicja70
Helping Hand
Opcje

Cześć wszystkim którzy mnie znają i tym którzy mnie nie znają. Dawno mnie nie było. Ale wróciłam tym razem ze sprzętem średniej klasy a mianowicie Samsungiem GalaxyA7. Dziś go dostałam przy przedłużeniu umowy. Zapraszam do podzielenia się swoimi doświadczeniami i opinią na temat tego sprzętu😏

0 Like
34 Odpowiedzi
Alicja70
Helping Hand
Opcje
Bardziej mi się podoba wersja z Pie
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Bateria adaptacyjna, to fukncja stricte sytemowa od google.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Czy android Oreo czy Pie nie zoptymalizuje działania przy takiej ilości aplikacji czy załączonych funkcjach.

0 Like
petruswojcik
Helping Hand
Opcje

Witam wszystkich. Dosyć dawno ten temat założony. Jakoś wcześniej go nie znalazłem i pisałem w innych wątkach na temat A7. Dosyć dużo bawiłem się A7 i koniec końców jestem bardzo zadowolony. Na Oreo działał rewelacyjnie. Po aktualizacji do Pie trochę zwolnił i pojawiły się małe problemy z ekranem (brak reakcji na dotyk w niektórych miejscach), AOD (również czasem brak reakcji). Dosyć dużo kłopotu sprawiała aplikacja Telefon, która działała strasznie, bardzo wolno i czasem nie dało się z niej korzystać. Ogólnie po otrzymaniu Pie telefon znacząco zwolnił. Na początku maja przyszła aktualizacja z poprawkami (brak było szczegółow zmian) i praca telefonu znacząco się poprawiła. Nadal nie jest tak szybka jak na Oreo ale już bardzo zadawalająca. Zniknęły wyżej opisywane problemy. Na razie hula dobrze. Jestem mile zaskoczony działaniem skanera lini papilarnych oraz rozpoznawaniem twarzy. Znalazłem sporo opinii nieprzychylnych. U mnie działają szybko. Bateria wytrzymuje spokojnie 2 dni, a bawię się dużo (A6+ pod tym względem wypada jeszcze lepiej). Zdjęcia wychodzą świetne ale przy dobrym świetle, w gorszych warunkach już widać różnice, ale jak pisałem w innych postach do robienia zdjęc używam lustrzanki. Aparat w telefonie to jak jest konieczność. Jeżeli chodzi o baterię adaptacyjną to nie zauważyłem znacznych róznic pomiędzy opcją włączoną a wyłączoną, a próbowałem porównać. Chyba z tym szału nie ma.

petruswojcik
Helping Hand
Opcje

Galaxy A7. Otrzymałem odpowiedzi dotyczące problemów z ekranem w kontekście AOD i reakcji na dotyk. Ja myślę że błąd jest po stronie systemu Pie ponieważ na Oreo ekran reagował prawidłowo na dotyk.Screenshot_20190518-055418_Samsung Members.jpg

 

Screenshot_20190518-055438_Samsung Members.jpg