Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[A50] wykryto wilgoć i połączono przez usb migająca informacja

(Temat utworzony: 15-07-2019 02:02 AM)
6047 Wyświetlenia
Gandiganda
Journeyman
Opcje

Witam. Od tygodnia mam problem z wilgocią w porcie ładowania. Telefon nie był zamoczony. Próbowałem go osuszyć i zostawiłem wyłączony na 24h lecz nic nie pomogło. Teraz po podłączeniu ładowarki, wyświetla się informacja o podłączonym I odłączonym urządzeniu przez usb. Po jakimś czasie problem ustępuje, ale wtedy przycisk od włączenia nie reaguje na wyświetlacz. Wyświetlacz lekko wtedy miga lecz się nie wygasza. Przycisk reaguje wraz z wyświetlaczem na wyłączenie. Próbowałem lekko dzisiaj przeczyscic wejście niestety nie pomogło.

0 Like
37 Odpowiedzi
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Spróbuj zresetować urządzenie za pomocą przycisku zasilania oraz ściszania trzymanych jednocześnie przez około 10 . Jest szansa ze coś pomoże. 


0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Gandiganda, jeżeli telefon nie miał kontaktu z cieczą to możliwe, że port USB jest uszkodzony. Czy problem powraca co jakiś czas? Odnośnie braku możliwości wybudzenia telefonu to wygląda to na problem, który dosyć szeroko został opisany w tym wątku.


0 Like
Gandiganda
Journeyman
Opcje

Po restarcie telefonu, tak jak poradził kolega wyżej, problem na jakiś czas ustąpił. Niestety teraz znowu jest to samo A na dodatek teraz podczas wyłączania telefonu zaczyna kilkukrotnie wibrować I dopiero wtedy się wyłącza. Telefon po podłączeniu do ładowarki bez żadnego problemu się ładuje.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Gandiganda  Telefon masz jakiegoś operatora czy z wolnego rynku ?

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Gandiganda, spróbuj wykonać hard reset i nie przywracaj kopii zapasowej. Jeżeli po tym zabiegu problem będzie występował w dalszym ciągu to moim zdaniem konieczna będzie wizyta w punkcie serwisowym.


0 Like
Gandiganda
Journeyman
Opcje

Niestety po wejściu w link powyżej okazuje się, że mój operator jest taki sam jak w tamtym temacie czyli T-mobile.  Do tego wyczytałem że nie powinno zostawiać się telefonu na całą noc pod ładowarką oraz rozładowywac telefonu do końca niestety dzień wcześniej telefon został pod ładowaniem na noc A po południu się rozładował. Włączyłem go 2 razy ponieważ musiałem wykonać pilny telefon I po 2 razie telefon rozładował się całkowicie I przestał reagować do momentu ładowania

0 Like
Gandiganda
Journeyman
Opcje

Hard reset to jest ostatnia opcja jaką wykonam. Samo przenoszenie danych z telefonu zajmie mi sporo czasu. Telefon ma 3 tygodnie I ładowany był oryginalną ładowarką i Podczas ładowania często z niego korzystam.

0 Like
Gandiganda
Journeyman
Opcje

Tydzień od zakupu telefonu telefon pobierał aktualizację oprogramowania.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Gandiganda  Chyba cały problem jest z brandem bo na XEO nie ma żadnego problemu jak pisał @Szewcu72 

0 Like