Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[A5] Samsung galaxy A5 2017

(Temat utworzony: 03-01-2019 08:24 PM)
236 Wyświetlenia
Pawlax
First Poster
Opcje

Witam posiadam samsunga galaxy A5 2017 mam pytanie czy jest mozliwe zeby ktos z zewnątrz mógł sie wlamac do mojego urzadzenia i czy sa jakieś aplikację chroniące 

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Gdy go zostawisz bez opieki, nie posiadając żadnych blokad to tak. Gdy będziesz chodził po tych "brzydkich stronach" lub klikał w nieodpowiednie linki również.

A co do programów antywirusowych, to jeden masz już zainstalowany fabrycznie, a w google play jest ich do wyboru, do koloru.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

0 Like
2 Odpowiedzi
Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Gdy go zostawisz bez opieki, nie posiadając żadnych blokad to tak. Gdy będziesz chodził po tych "brzydkich stronach" lub klikał w nieodpowiednie linki również.

A co do programów antywirusowych, to jeden masz już zainstalowany fabrycznie, a w google play jest ich do wyboru, do koloru.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Pawlax, ryzyko powstaje również w momencie kiedy w ręce niepowołanej osoby dostaną się dane Twojego konta oraz hasła. W ten sposób będzie mógł np. przeglądać zawartość Twojej chmury Samsung lub innych kont. Warto chronić swoje konto używając trudnych do odgadnięcia haseł.


0 Like