Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

[A5] problem z samsung galaxy a5 2016

(Temat utworzony: 03-12-2017 10:38 AM)
1258 Wyświetlenia
Wirgi
Apprentice
Opcje

Witam wszystkich iżytkowników forum.

Mam problem z włączeniem WiFi na smartfonie Samsung A5 2016.Ikonka WiFi jest ciągle szara i nie idzie jej włączyć,pozostałe można,również w ustawieniach nie idzie włączyć WiFi.Co do prób to oczywiście próbowałem z włączeniem trybu samolotowego i wyłączenia telefonu lecz bez skutku,to samo dotyczy przywracania ustawień fabrycznych.

Czy jest jeszcze jakaś możliwość uruchomienia WiFi?

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Czyli pozostaje serwis.

Jeśli nie chcesz jeździć do serwisu, to możesz zamówić bezpłatnego kuriera. Info znajdziesz na stronie: http://www.ccsonline.pl/.

Chyba, że masz sprzedawcę blisko siebie wtedy jak mówiłem wcześniej możesz się zgłosić także do niego.

 

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Nie wiem w jakim trybie przywracałeś fabrykę, jeżeli tylko z menu, to spróbuj jeszcze z recovery.
Nie chcę być pesymistą w Twoim przypadku, ale w A5-tkach z 16 zdarzają się awarie kart WiFi. Pozostaje serwis. Wiem to z autopsji 😞

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Wirgi
Apprentice
Opcje

Przywracałem z menu.Mogę spróbować z recovery.Mam pytanie czy nie stracę gwarancji,telefon kupiony w tym roku.Mogę również go zareklamować u sprzedawcy z tytułu niezgodności z umową.

0 Like
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Cześć @Wirgi

 

Jeśli nie majstrowałeś przy module Wi-Fi, nie wgrywałeś custom rom-a ani telefon nie jest uszkodzony mechanicznie to naprawa będzie zrealizowana bezpłatnie w ramach gwarancji.

Oczywiście możesz także skorzystać z odpowiedzialności sprzedawcy.

Obie ścieżki są dla Ciebie dostępne.

Jeśli jednak masz koło siebie serwis, to polecam udać się właśnie do niego. Będzie zdecydowanie szybciej.

Listę serwisów znajdziesz pod adresem: http://www.samsung.com/pl/support/servicelocation/

 

 

 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Wirgi
Przywracanie do fabryki w trybie recovery nie powoduje utraty gwarancji.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Wirgi
Apprentice
Opcje

Jeśli chodzi o serwis to niestety musiałbym wysłać do Wrocławia ,jeśli tam jest. Nic nie było wgrywane,taki jak kupiłem mi odpowiada,uszkodzony mechanicznie nie jest,dbam o sprzęt.

0 Like
Wirgi
Apprentice
Opcje

Spróbuję z tym recovery.

0 Like
Wirgi
Apprentice
Opcje
Przywracanie w trybie recovery nie daje skutku,dalej to samo.
0 Like
Rozwiązanie
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Czyli pozostaje serwis.

Jeśli nie chcesz jeździć do serwisu, to możesz zamówić bezpłatnego kuriera. Info znajdziesz na stronie: http://www.ccsonline.pl/.

Chyba, że masz sprzedawcę blisko siebie wtedy jak mówiłem wcześniej możesz się zgłosić także do niego.

 

 

 

Wirgi
Apprentice
Opcje

To zgłoszę do sprzedawcy z tym problemem.Zdecyduję się traczej na niezgodność towaru z umową,nie chę płacić za WiFi jak korzystam z tego tylko w domu.

 

Smartfon wrócił z naprawy,połączenie Wi-Fi już działa poprawnie.

0 Like