Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

[A5] głośnik sam sie włącza przy dzwonieniu

(Temat utworzony: 31-03-2017 01:55 PM)
10417 Wyświetlenia
sandruska1
Explorer
Opcje

hej mam nietypowy problem, jak do kogoś dzwonie to rozmowa automatycznie przechodzi na głośnik, a jak ktoś dzwoni do mnie to ikonka głośnika się swieci na zielono ale drugą osobę słychać w głośniku, czy miał ktoś taki przypadek czy pozostaje jakiś reset telefonu??

0 Like
Przejdź do rozwiązania
43 Odpowiedzi
Members_9mdhCE5
First Poster
Opcje

Witam niedawno (jakiś miesiąc temu) zakupiłem M335G i mam ten sam problem, podczas rozmowy włącza się  - wręcz przeskakuje tryb głośnomówiący  - beznadzieja, co z tym zrobić?

0 Like
PatrykF
Expert
Opcje

@Members_9mdhCE5 Głośnomówiący uruchamia się samoczynnie? Czy zauważyłeś, czy dzieje się to nawet kiedy telefon leży normalnie na stole, czy dopiero w momencie, gdy przykładasz go do ucha?

Standardowo powinieneś zaktualizować telefon, przeczyścić aplikację do rozmów i wykonać wipe cache.

Czyszczenie apki:
Ustawienia > Aplikacje > Telefon > Domyślna Pamięć/Pamięć > Wyczyść dane

Wipe cache: https://www.youtube.com/watch?v=5RrGHHwvARM


0 Like
Members_9mdhCE5
First Poster
Opcje

Dzieje się tak nie zawsze, ale zawsze przy przykładaniu do ucha tzn. nie jak leży na stole

0 Like
PatrykF
Expert
Opcje

@Members_9mdhCE5 Telefon powinien automatycznie przełączać się na głośnik dolny, kiedy jest w trybie głośnomówiącym i przyłoży się go do ucha (taka forma ochrony słuchu). Brzmi jak jakiś problem mogący być z tym związanym. Czy jesteś w stanie wykluczyć, że nie naciskasz czegoś przykładając telefon do ucha? Sprawdź też rozwiązania, które Ci podesłałem.

0 Like