Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[A40] Telefon traci połączenie z kartą sim

(Temat utworzony: 15-01-2023 11:55 PM)
159 Wyświetlenia
Killwater
Student
Opcje

Witam,

W listopadzie zakupiłem telefon Samsung A40 w media ekspert. Wszystko śmiga bez zastrzeżeń oprócz połączenia telefonu z kartą SIM. 

Niedługo po rozpoczęciu użytkowania w różnych sytuacjach (głównie podczas wychodzenia z domu) Telefon krzyczy O KOD pin karty. Jest to dość irytujące. Karta z Orange wymieniana po zakupie telefonu. System zaktualizowany i dalej jest ten błąd. 

 

Spotkał się ktoś z takim problemem?

Pozdrawiam 

121 Odpowiedzi
Alina206
First Poster
Opcje

Mój doznał samonaprawienia, po usztywnieniu tacki, montażem kart we wszystkich gniazdach i może aktualizacjach. Obeszło się bez serwisu.

0 Like
Skony
Explorer
Opcje

Po zresetowaniu telefonu do ustawień fabrycznych problem ustąpił i już nie wystąpił.

Skony
Explorer
Opcje

Po zresetowaniu telefonu do ustawień fabrycznych problem ustąpił i już nie wystąpił.

0 Like
Skony
Explorer
Opcje

Po zresetowaniu telefonu do ustawień fabrycznych problem ustąpił i już nie wystąpił.

0 Like
holyjoong
Apprentice
Opcje
Witam, mam samsunga a12 i od tygodnia mam pewnien problem. Otóż nagle przestał wykrywać kartę sim, pokazuje że karta jest wsadzona ale można wykonywać "tylko połączenia alarmowe" a reszta informacji na temat numeru, sieci itd. wyświetla się jako "nieznane" . Telefon używam od półtora roku i nie było wcześniej z nim żadnych problemów. Nie wiem co jest przyczyną bo sama karta działa bez zarzutów na innych urządzeniach, a inne karty nie działają na tym. Prosiłabym o pomoc w rozwiązaniu problemu :-((

0 Like
W99
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam, tutaj ewidentnie coś jest nie tak.
Proszę zrobić reset do ustawień fabrycznych bez przywracania kopii zapasowej, ale obawiam się, że będzie konieczna wizyta w autoryzowanym serwisie.

Czekamy na informacje
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam. Rozumiem że nie włączył się pani tryb samolotowy? Czy objaw pojawił się nagle?
Paramedic88
Troubleshooter
Opcje
Spróbuj w serwisie wgrać oprogramowanie od nowa
0 Like
Rafal19921207
First Poster
Opcje
Zdecydowanie nie polecam telefonu samsung galaxy a53 5g, telefon zakupiony w listopadzie działał chyba 2 tygodnie i od tej pory jest już 3 raz w serwisie powód dosc niecodzienny, karta sim działała jakiś czas później przestała działać brak internetu i możliwości wykonywania połączeń, problem był tylko z tą jedną kartą wszystkie inne w nim działała a ta co nie działała w tym telefonie działa bez zarzutu w innych urządzeniach , telefon oddany na serwis po 2 dniach od odbioru problem wrócił, telefon ponownie oddany do naprawy, serwis nie stwierdził usterki odbierając telefon włożyłem sim i wtefy już żadna nie zadziałała i telefon kolejny raz jest w naprawie , łącznie już coś około 1.5 miesiąca, czy naprawde tak ciężko dać klientowi żeby był zadowolony nowe urządzenie wolne od wad? Czy to działa tylko na zasadzie sprzedać i mieć gdzieś? Nigdy więcej samsunga!
0 Like
Melodos
Pathfinder
Opcje
A to dopiero heca!
0 Like