Închide

What are you looking for?

anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Subiect inițial:

6.1 , la A52s

(Subiect creat la: 30-05-2024 10:40 AM)
362 Vizualizări
Vlad1981
GrandMaster
Opțiuni
😉

image


41 Răspunsuri
Bluelytning
Black Belt 
Opțiuni
Confirm, tocmai voiam sa postez eu. Ai fost mai rapid.1717056341692.jpg
Vasy1994
Voyager
Opțiuni
Eu nu am primit încă pe a52s
0 Aprecieri
Vlad1981
GrandMaster
Opțiuni
L-ai luat la abonament?
0 Aprecieri
Vasy1994
Voyager
Opțiuni
Da de la Vodafone
Vlad1981
GrandMaster
Opțiuni
Atunci trebuie sa mai astepti putin pana dau cei de la vodafone drumul, la actualizare
0 Aprecieri
Vasy1994
Voyager
Opțiuni
Ce funcții noi ai primit?
0 Aprecieri
Vlad1981
GrandMaster
Opțiuni
Nimic nou nu vad!🤣🤣🤣 de AI nici vorbă, dar nici nu ma așteptam
0 Aprecieri
AndiAndrei
Troubleshooter
Opțiuni
Seria AI nu vine și pe telefoanele Samsung Galaxy, din seria A. Posibil să fie implementate și pe aceste telefoane într-un viitor update, posibil la One UI 7...
Vlad1981
GrandMaster
Opțiuni
Stiam asta , dar nici mcar functia abtibild nu au bagat-o pe A52s, functie care e pe A54
0 Aprecieri
AndiAndrei
Troubleshooter
Opțiuni
Diferă de la un model la altul, după vechime.
Vasy1994
Voyager
Opțiuni
Aia niciodată nu primim
0 Aprecieri
MihaiBobi
Explorer
Opțiuni
Si eu am facut update la A54 si acum mi se scurge bateria zici ca are gauri 😞 dupa 6.1 uodate. Plus ca nu mai poti sa reglezi luminozitatea la allways on display si nu mai vad nimic ca e prea intunecat
0 Aprecieri
Vlad1981
GrandMaster
Opțiuni
Cum adica nu mai poti vedea nimic? Tine telefonul pe luminozitatea adaptabilă. Iti apare ceasul cu o culoare inchisă?
0 Aprecieri
MihaiBobi
Explorer
Opțiuni
Am pus wallpaper mai deschis dar nu mai poti regla luminozitatea e pe automat si cand am new notifications e pe minim si nu se vede aproape deloc
0 Aprecieri
Vlad1981
GrandMaster
Opțiuni
Incearca să faci asa1717065937394.jpg1717065937414.jpg1717065937433.jpg1717065937468.jpg
MihaiBobi
Explorer
Opțiuni
Am facut deja asta dar ceasul apare alb doar cand dai un tap pe ecran si se aprinde. Pe Allways on display ceasul ia culoarea wallpaperului
0 Aprecieri
Vlad1981
GrandMaster
Opțiuni
Si ai un wallpaper inchis la culoare?
0 Aprecieri
MihaiBobi
Explorer
Opțiuni
Come on bro...evident ca nu. Am pus unul cat mai deschis . Folosesc android de la 1.5 si Samsung de la S3 . Sa nu mai zic ca in Store apare update la AOD si daca il instalez nu mai apare AOD deloc la noi notificari asa ca a trebuit sa dezinstalez update-ul . Acum poti sa customizezi AOD doar daca instalezi ceva extra si nu esti valabil in Romania
0 Aprecieri
MihaiBobi
Explorer
Opțiuni
Problema e cu luminozitatea automata . Daca nu ai lumina direct pe ecran e setata pe minimum si cum il tin asa langa mine pe pat cand primesc notificari noi nu se vede aproape deloc...mai sunt si amprente pe ecran...il curat mereu dar nu pot non stop. Inainte puteai sa reglezi luminozitatea si o lasam pe medium ca orocum folosesc AOD nunai pe notificari noi
0 Aprecieri
Vlad1981
GrandMaster
Opțiuni
Fă lumină in cameră, ce să zic? Ridică jaluzeaua putin dacă ai si las-o așa că e benefic să intre lumină in casă
0 Aprecieri