Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie przegap Galaxy Unpacked! Już 7 sierpnia o 22:00

(Temat utworzony: 02-08-2019 03:31 PM)
404 Wyświetlenia
RadekK
Hotshot
Opcje

Galaxy.jpg

 

Cześć!

 

Atmosfera jest bardzo gorąca. Pojawiło się dużo pytań, domysłów i plotek związanych z Galaxy Unpacked. Czym tym razem zaskoczy nas firma Samsung? Powyższa grafika może naprowadzić nas na pewien trop. Jedno jest pewne - nie będziecie zawiedzeni.

 

7 sierpnia o godzinie 22:00 czasu polskiego w Barclays Center na Brooklynie w Nowym Jorku odbędzie się przedstawienie, którego nie możecie przegapić.

 

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na portalu Youtube. Link wrzucimy w dzień premiery.

 

Jesteście gotowi? Termin w kalendarzu zarezerowany? Szykujcie chipsy i colę, będzie się działo! :smiling-face:

4 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@RadekK, jestem bardzo ciekawy czym nas Samsung zaskoczy w trakcie premiery telefonu Galaxy Note10. Korzystałem przez kilka miesięcy z modelu Note9 i byłem bardzo zadowolony. Rysik S Pen to przydatna rzecz a tym razem widać, że został wyeksponowany na grafice reklamowej więc zapewne jedna z niespodzianek będzie związana właśnie z tym akcesorium. Termin zapisany w wakacyjnym kalendarzu!


PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@RadekK  Również się nie mogę doczekać premiery. Niebawem mój Note 9 nie będzie już najnowszy :smiling-face:


Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Link do Galaxy Unpacked 2019 live streamhttps://www.samsung.com/pl/

Poniżej bezpośredni link do YT:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Szewcu72  Świetnie. Dzięki.  Oglądamy:)