Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Doceniaj i bądź doceniany, czyli o wsparciu na Forum

(Temat utworzony: 21-12-2018 12:08 PM)
5984 Wyświetlenia
showmeyour__
Voyager
Opcje

Cześć!

 

Lubisz być doceniany, prawda? Czy to poprzez gest, słowa lub follow, like albo…

Na naszym Forum masz pełną dowolność w zadaniu pytania, dopisania się do istniejącego wątku oraz dołączenia swojej wskazówki lub propozycji rozwiązania zgłaszanej sprawy.

 

I tu rozpoczyna się gra :smiling-face-with-sunglasses:

 

Najlepsza propozycja lub słuszna sugestia może zostać zaakceptowana jako rozwiązanie. Wtedy, w danym temacie, pojawia się odpowiednie oznaczenie, a najlepsza odpowiedź zostaje podpięta na górze wątku.

 

Oznaczone rozwiązanie w wątku.Oznaczone rozwiązanie w wątku.

 

Jednak nie dzieje się to samo. Tutaj potrzeba Twojej pomocy. Wystarczy jedno kliknięcie, aby pokazać, że doceniasz udzieloną pomoc. Będzie to bardzo przydatne dla kolejnych userów, którzy będą przeglądać nasze Forum.

 

A co niezwykle ważne dla aktywnych użytkowników - ilość zaakceptowanych rozwiązań jest jednym z elementów branych pod uwagę przy awansowaniu na :white-medium-star: Samsung Makera :white-medium-star:
Więcej na temat roli Samsung Maker przeczytasz w wątku o tym, jak zostać gwiazdorem Samsung Community!

 

accept ze strzalka.png

 

Zatem, nie lękajcie się i klikajcie! Było follow4follow, więc zróbmy solution4solution:victory-hand:

93 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@vdsl2, skoro zdobyłeś już wszystko co było do zdobycia to teraz czas się zastanowić nad nowymi wyzwaniami :winking-face:


vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@mirudo24  Mnie wystarczy zostawię rangę Superuser dla @PrzemekM  @kamil40013 :smiling-face:

MonikaGS
Helping Hand
Opcje

@vdsl2, nie wierzę, że nie masz apetytu na więcej :smiling-face:

vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@MonikaGS  Wystaczy mi co zdobyłem:smiling-face: w tak krótkim czasie :smiling-face: