Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Slevové vouchery, prosím, pouze v určeném vlákně!

(Téma vytvořeno: 14-11-2023 12:39 PM)
491 Zobrazení
vvllaaddaa
Moderator
Moderator
Možnosti

Ahoj, Community.

Chci vám tímto sdělit důležitou informaci k příspěvkům s nabídkou nebo poptávkou slevových voucherů zde na Community. Do nynějška kdo neměl zájem využít voucher, který získal a chtěl ho nabídnout ostatním, napsal o tom krátký příspěvek v sekci Samsung Shop. Stejně tak ti z vás, kdo nějakou tu možnost slevy poptávali. Chtěl bych vám za to moc poděkovat, že příspěvky s tímto obsahem jste zveřejňovali výhradně v této sekci, kam bez pochyb patří.

 

Slevové vouchery do určeného vlákna, Header.png

 

Přesto bych vás chtěl nyní seznámit se změnou, která v tomto směru od nynějška platí. Příspěvků na téma "vouchery" bylo poměrně hodně a na základě zpětné vazby od některých z vás to mohlo být až obtěžující pro ty, kdo na Community chodí hlavně kvůli sdílení dojmů, informací a řešení různých situací. Příspěvky na téma slevových kódů se dostávají také do výběru toho nejnovějšího a pro všechny je to potom to první, co vidí. A to není přesně to, co bychom chtěli :smiling-face:

V sekci Samsung Shop proto na každý měsíc založím zvláštní vlákno, nyní Slevové vouchery listopad 2023, kde prosím své slevové kódy, které nevyužijete nebo naopak chcete poptat, sdílejte v komentářích. Všude jinde budou příspěvky se slevovým kódem mazány!

Prosím o dodržování a děkuji za pochopení. Vše kolem voucherů v listopadu 2023 sem :winking-face:

vvllaaddaa

5 Odpovědi
Raddi
Big Cheese
Možnosti
Díky Vám @vvllaaddaa za vstřícné gesto vůči všem zúčastněným.😉
IT technik
nitramdl
First Poster
Možnosti
Z38-ZXLT-Y753-XYPD sleva 1500 při nákupu nad 12000
0 Like
BritneyBitch
Voyager
Možnosti
Nesmysl. Když je tu něco závadného, admin sem týden nepáchne. Pracujte na zlepšení služeb (např. žalostné úrovně "nic nevíme"" eshopu) a nevymýšlejte hlouposti.
0 Like
LEINADL
Pathfinder
Možnosti
Mám 15% slevu na galaxy tablety kód je platný do 14.5. Nevyužiju snad někomu udělá radost.1714747023765.jpg
0 Like
Swoby
First Poster
Možnosti
Včera mi blikla poznámka, že si mám do 31.5. vyzvednout k novému Samsung A35 FitBit náramek, ale voucher nikde v aplikaci nevidím.
0 Like