Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Samsung S8 - zabezpieczenie telefonu blokadą przed wyłączeniem

(Temat utworzony: 01-02-2019 06:27 PM)
4844 Wyświetlenia
Dawid6
Explorer
Opcje

Witam.Jak się włącza blokadę która zabezpieczy nas telefon przed wyłączeniem. Jak kupiłem telefon to taką opcje miałem że podczas wyłączenia musiałem potwierdzić wzorem. Oddałem telefon do serwisu i teraz nie mogę  uruchomić tej funkcji. Proszę o pomoc jak ją włączyć

 

Przeniosłem do odpowiedniego działu - "Urządzenia mobilne" i zmieniłem tytuł na bardziej trafny /RadeK

0 Like

2 Rozwiązania


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Ja coś kojarzę pewne blokady w usłudze find my mobilefindmymobile2.PNG


Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Rozwiązanie
Dawid6
Explorer
Opcje
0 Like
15 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Dawid6, wyszukałem na innej stronie, że należy włączyć następującą opcję: Ustawienia > Ekran blokady > Ustawienia bezpiecznej blokady > Blokuj sieć blokady i zabezp. Włączenie tej funkcji spowoduje, że przy próbie wyłączenia telefonu pojawi się prośba o odblokowanie telefonu. Niestety nie działa to w przypadku kiedy wybierzemy opcję ponownego uruchomienia telefonu.


Dawid6
Explorer
Opcje
Właśnie mam to oznaczone i nie działa Nie wiem czy muszę włączyć coś innego albo coś wyłączyć
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Dawid6, nic nie musiałem ustawiać w moim telefonie (wariant XEO), aby ta funkcja działała. W związku z tym ciężko mi powiedzieć co jeszcze trzeba przestawić żeby aktywować tę funkcję :thinking-face:


0 Like
Dawid6
Explorer
Opcje
A możliwe jest że serwis coś poprzestawiał? Miałem wymieniamy ekran
0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Dawid6  napisał(a):
Właśnie mam to oznaczone i nie działa Nie wiem czy muszę włączyć coś innego albo coś wyłączyć

Blokadę ekranu masz ustawioną ?

Pamiętaj też, że ta blokada działa tylko wtedy gdy telefon jest zablokowany. Jeżeli odblokujesz telefon, to jego wyłączenie nie będzie wymagało autoryzacji.

 


0 Like
Dawid6
Explorer
Opcje
Mam ustawioną blokadę ekranu muszę
narysować symbol albo odcisk palca
0 Like
Rozwiązanie
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Ja coś kojarzę pewne blokady w usłudze find my mobilefindmymobile2.PNG


Rozwiązanie
Dawid6
Explorer
Opcje

Udało się  dziekuje

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Dawid6, cieszę się, że udało się rozwiązać problem. Jakie opcje musiałeś zaznaczyć żeby aktywować blokadę podczas wyłączania telefonu? Taka informacja z pewnością przyda się pozostałym osobom szukającym pomocy.


0 Like