Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung Level - słuchawki i głośniki BT - funkcje i ustawienia

(Temat utworzony: 24-01-2018 08:53 PM)
327 Wyświetlenia
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Ostatnimi czasy dokonałem zakupu głośnika BT - Level Box Slim w kolorze czarnym oznaczonego jako EO-SG930CBEGWW.E0-SG930B.jpg

Wybór padł na ten model, z uwagi na możliwość wykorzystania głośnika jako power banku. Pozwala to na prowadzenie rozmów, słuchanie muzyki i jednoczesne ładowanie telefonu.

W celu wykorzystania możliwości i funkcjonalności głośnika, pobrałem dedykowaną do jego obsługi aplikację. Co ciekawe, dzięki aplikacji z głośnika można wydobyć więcej mocy. Korzystając potencjometrów w aplikacji można nim zagrać jeszcze głośniej. :winking-face:

Dzięki aplikacji uzyskujemy również możliwość przekazywania powiadomień z telefonu na głośnik. I właśnie w powiadomieniach tkwi mały szkopuł. Przy połączeniu przychodzącym, głośnik powie nam kto do nas dzwoni. Przeczyta nazwę z listy kontaktów lub numer, jeżeli nie mamy go na liście. Przekaże również informację o innych powiadomieniach z telefonu, np. sms, twitter, facebook, bateria, itp, itd. Ale niestety tylko w wersji dźwiękowej, czyli piknięcie, plumknięcie lub każdy inny dźwięk jaki sobie wybraliśmy.

I tu zwracam się do Was.

Czy jest możliwość stockowego ustawienia telefonu w taki sposób, aby głośnik odczytywał informacje o powiadomieniach i/lub treść tych powiadomień, np. treść sms-a?

Być może coś przegapiłem, coś usunąłem (jakąś aplikację systemową) i stąd niemożność ustawienia wszystkich powiadomień. 

Ma ktoś jakiś pomysł? Pomożecie?

 

Żeby nie było, to to co chciałem osiągnąłem używając zewnętrzna apkę, ale cieszyłbym się, gdyby było to możliwe przy użyciu stockowej/ych.

 

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
1 Odpowiedz
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
I co? Nikt nie korzysta z głośników BT? A jak używa, to nie stara się w pełni wykorzystać możliwości głośników? 😞

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like