Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

S7 EDGE uszkodzony wyświetlacz

(Temat utworzony: 01-11-2021 11:46 AM)
381 Wyświetlenia
Marcin2195
Student
Opcje
Witam mam problem uszkodził mi się ekran w s7 EDGE i nic na nim nie widać nawet nie wiem czy działa jeszcze na nim dotyk, a na telefonie miałem wiele ważnych dokumentów i zdjęć; jest możliwość w jakiś sposób zgrania tych wszystkich danych???
0 Like
8 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Nie ma możliwości chyba że była zrobiona kopia zapasowa Samsung Cloud lub Google.

Marcin2195
Student
Opcje
Niestety nie była 😞
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Pozostaje wymienić wyświetlacz.

Alex9152
Troubleshooter
Opcje
Idz do serwisu jakiegoś gdzie mają taki wyświetlacz i niech Ci podłączą go pod płytę główną i zgrasz dane
0 Like
jeronimo1
Troubleshooter
Opcje
Jeśli ten telefon podłaczałeś juz pod swoj komp i nie masz bkokowany ekran czy telefon hasłem itd i nadałeś uprawnienia dostępu do danych to powinienes widzieć zawartość na kompie
0 Like
AdamW23
Explorer
Opcje

Cześć.

Doszczętnie uszkodziłem ekran w swoim wysłużonym A32 5G. W sieci znalazłem adaptery, które teoretycznie mogłyby mi nieco pomóc (adapter z usb-c do hdmi, z wejściem na usb do podłączenia myszki). Coś co w teorii miało sprawić, że połączę smartfon do TV a myszka zastąpi dotyk i będę mógł wówczas łatwo przenieść dane na inny telefon czy włączyć debuggowanie. Kupiłem dokładnie taki adapter: https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/akcesoria-komputerowe/stacje-dokujace-i-replikatory-p... ale niestety pod podłączeniu do telewizora nic się na nim nie wyświetla. Moje pytanie jest następujące: czy A32 5G w ogóle ma prawo zadziałać z tego typu adapterem? Urządzeń tego typu jest sporo a zastanawiam się czy aby nie tracę czasu? Chciałbym uniknąć oddawania telefonu do serwisu w celu odzyskania danych a tym bardziej wymiany ekranu, z uwagi na to, że za moment będę użytkował nowy smartfon i chciałbym odzyskać dane 'po kosztach'. Czy ktoś z użytkowników jest w stanie polecić tego typu adapter, który zadziała z A32 5G i pozwoli podłączyć go do TV i myszki bezprzewodowej?

0 Like
Krzy72863
Pioneer
Opcje
Tylko flagowce typu Note s lub foldy działają z takim adapterem podłączyłem a30s i a12 do monitora i telewizora i nic a w przypadku s20 fe działało klonowanie ekranu na drugi ekran ale
jest opcja podłączenia tego telefonu do pc z programem smart switch i skopiowanie wszystkiego z telefonu razem z aplikacjami i ich układem na ekranie startowym też zostaną skopiowanie ustawienia telefonu i wszystko inne potem podłącz nowy telefon i masz wszystkie dane skopiowanie na nowy a jak nie masz komputera to idź do serwisu producenta i daj im stary telefon a potem oni połączą do niego testowy ekran i włączą kopiowanie na nowy telefon lub pendrive ale jest jeszcze jedna opcja gdy jest włączone debugowanie USB wtedy można skopiować zawartość wyświetlają na telefonie na pc i myszką połączoną do pc telefonem sterować

Więcej nie wiem ale życzę powodzenia w odzyskiwaniu danych😊
AdamW23
Explorer
Opcje

Dziękuję za odpowiedź. Niestety przez Smart Switch prawdopodobnie nie dam rady. Mam taki komunikat, po zainstalowaniu programu i po podłączeniu telefonu do komputera.

AdamW23_0-1689868671631.png

 

0 Like