Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Root. OEM unlock

(Temat utworzony: 17-11-2017 06:57 PM)
18595 Wyświetlenia
Davidofx
Pathfinder
Opcje

Witam. 

Pytanie głównie do specjalistów Samsung i znawców tematu. 

W ustawieniach programistycznych zniknęła opcja odblokowanie OEM. 

Czemu zniknęła i kiedy się pojawi lub co trzeba zrobić żeby się pojawiła (Słyszałem że 7 dni trzeba czekać). 

Przejdź do rozwiązania
15 Odpowiedzi
Polandbartek
First Poster
Opcje

Ale ja chce wgrac oryginalny rom nie zaden modzony czy cos i w takim przypadku tez nie mozecie mi pomoc ???

0 Like
RadekK
Hotshot
Opcje

Hej @Polandbartek,

Przeprowadziłeś nieautoryzowaną ingerencję w oprogramowanie, nie posiadając do tego wiedzy i umiejętności. Wgrywanie oprogramowania na własną rękę i podobne działania mogą uszkodzić telefon i zerwać warunki karty gwarancyjnej. Samsung Community to oficjalne forum, na którym nie udzielamy wskazówek w tym zakresie.


Tak jak wspomniał @vdsl2, udaj się do autoryzowanego serwisu Samsung. Lokalizację punktów znajdziesz tutaj - klik!

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Polandbartek możesz odezwać się do mnie na privie?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Davidofx
Pathfinder
Opcje

Wejdź w download Mode i zrób fotkę i wyslij mi na priv bo tu nie ma wolności wypowiedzi tylko propaganda Samsung-owska

Znasz angielski to wejdź na forum xda  Najlepsze forum na świecie  

A to jest najgorsze miejsce gdzie mogłeś się udać po pomoc.

Tu się znają tylko tyle ile instrukcja przewiduje lub pseudo gwarancja.

0 Like
Polandbartek
First Poster
Opcje
Napisałem priv do ciebie
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Davidofx myślę, że gdybyś tylko głębiej, dokładniej lub ze zrozumieniem zastanowił się trochę nad zasadami funkcjonowania oficjalnego forum nadzorowanego przez producenta, to byś takich bzdur nie wypisywał.

I nie pisz, że nikt nie pomaga. Bo sam, nad twoim postem, napisałem do @Polandbartek aby odezwał się do mnie na privie.

Czyżby problem ze wzrokiem, czy może klapki na oczach i niechęć do zobaczenia wszystkiego?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.