Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z dotykiem po aktualizacji do Android 12 One UI 4.1

(Temat utworzony: 08-07-2022 01:20 PM)
3865 Wyświetlenia
Igorixxx
Explorer
Opcje
Witam
Posiadam Samsunga Galaxy M11 i po dzisiejszej aktualizacji do Androida 12 zaczął mi nie działać dotyk np. przy oglądaniu filmu na YT lub czytaniu jakiegoś artykułu ni stąd, ni z owąd dotyk się poprostu zawiesza. Dopiero po zablokowaniu i odblokowaniu ekranu lub za ...entym kliknięciem dziala normalnie i tak w kółko. Proszę o odpowiedź bo jest to bynajmniej dziwne i nie chce mi się fatygować z naprawami tego telefonu.
69 Odpowiedzi
Igorixxx
Explorer
Opcje
Witam
Jestem juz po hard resecie i niestety problem dalej jest, trochę rzadziej ale jest ☹️. Co mogę jeszcze w tej sytuacji zrobić? Jak pan myśli, gdzie jeszcze leży problem?
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Rozumiem, że kopia zapasowa nie była przywracana. W takim wypadku pozostaje zgłosić błąd za pomocą aplikacji Samsung Members. Możliwe, że to błąd w oprogramowaniu lub w telefonie wystąpiła usterka. To pierwsze może zostać usunięte za pomocą aktualizacji, ale to drugie będzie wymagało wizyty w serwisie. Jeżeli problem jest uciążliwy to na Twoim miejscu pewnie zgłosiłbym się do serwisu.

Wskazówka - zgłaszanie błędu do firmy Samsung
https://eu.community.samsung.com/t5/aplikacje-mobilne-i-us%C5%82ugi/poradnik-jak-zg%C5%82osi%C4%87-b...


Igorixxx
Explorer
Opcje
Dzień dobry
Chciałem panu podsumować jak wyglądał tydzień z tym telefonem po opisaniu problemu
Oczywiście problem dalej nie ustąpił, dotyk się zawiesza w dalszym ciągu i staję się to powoli uciążliwe.
Wykonałem WCP, nie pomogło,
zrobiłem Hard Reset, też nie pomogło.
Jak pan radził zgłosiłem ten problem do firmy Samsung - minął tydzień i dalej nie dostałem odpowiedzi 😕. Najprawdopodobniej postanowię oddać go do serwisu jak pan mówił albo jeszcze na gwarancje.
Bede się musiał grubo zastanowić przed następnym kupnem telefonu od tego producenta 😠
Pozdrawiam
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Rozumiem. Przykro mi z tego powodu. Czy po przywróceniu ustawień fabrycznych była przywracana kopia zapasowa? Jeżeli tak to wykonaj reset ponownie ale tym razem bez kopii.


Igorixxx
Explorer
Opcje
Przywróciłem kopie zapasową tylko i wyłącznie spisu połączeń i wysyłanych sms ów. Czy to mogło stanowic problem?
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Raczej to nie powinno mieć wpływu na działanie telefonu. Na wszelki wypadek możesz ponownie zresetować urządzenie. Jeżeli to nie pomoże to niestety nic więcej nie wymyślimy na forum i konieczna będzie wizyta w punkcie serwisowym.


Igorixxx
Explorer
Opcje
Dobrze dziękuję bardzo za pomoc
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Proszę bardzo. Jak zdecydujesz się na wizytę w serwisie to daj znać czy usterka została usunięta.


kapucha
Apprentice
Opcje
Po najnowszej aktualizacji androida na androida 12 mój telefon ( galaxy m11) zaczal się "freezowac" tz. W losowych momentach zatrzymywać się , że nie można w nic kliknąć albo ekran zaczyna wariować i klika we wszystko bez mojej ingerencji. 

Ps.(w czasie pisania tego ekran 2 razy sie zfreezowal)
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@kapucha  Witam

Proszę spróbować wykonać Wipe Cache Partition, możliwe że to jakiś błąd po aktualizacji:

https://eu.community.samsung.com/t5/pozosta%C5%82e-smartfony/poradnik-soft-hard-reset-tryb-bezpieczn...