Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z brakiem aktualizacji M21

(Temat utworzony: 29-08-2021 01:08 PM)
948 Wyświetlenia
piotrekgra
Apprentice
Opcje

Cześć, to mój pierwszy post od dawien dawna, więc jeżeli nie ta zakładka to proszę o przeniesienie do odpowiedniego działo, jestem od roku posiadaczek Samsunga M21, myślałem wczoraj nad zmianą aby posiadać nowego androida 11 następnie 12, myśląc iż mój telefon nie może owego posiadać, jednak z tego co wyczytałem na forum aktualizacja już dawno jest dostępna, trwa oczekiwanie już za 12, natomiast mój tel ostatnio aktualizacje posiada dokładnie taką:

Numer kompilacji : M215FXXU2ATH4
Wersja systemu Android : Q(Android 10)
Data wydania : 2020-08-28
Poziom poprawki zabezpieczeń : 2020-07-01
po wciśnięciu aktualizuj otrzymuje informacje iż posiadam najnowszą wersje
Wyczytałem na forum coś o wersjach telefonów, ja swój zakupiłem od jednego z dużych sklepów z elektroniką na terenie Polski i posiada on oznaczenie XEO/XEO
0 Like
16 Odpowiedzi
piotrekgra
Apprentice
Opcje

Dzięki za szybką odpowiedź przy niedzieli, ostatnią linijkę mam identyczną z tą którą załączyłeś

0 Like
piotrekgra
Apprentice
Opcje

Czyli XEO/XEO,XEO/XEO

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Pobierz smart switch na PC i telefon i sprawdź czy będzie dostępna aktualizacja.

https://www.samsung.com/pl/apps/smart-switch/

piotrekgra
Apprentice
Opcje

Aplikacja ma być na telefonie i na komputerze tak? bo mam na komputerze i po podpięciu kabla jak prosi nie dzieje się nic

0 Like
piotrekgra
Apprentice
Opcje

Ok. Dziękuje po podpięciu oryginalnym kablem połączył z aplikacją i od razu pokazał iż są dostępne aktualizacje, pytanie co jest problem że nie robił tego przez parę miesięcy z poziomu telefonu

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@piotrekgra Ciężko powiedzieć dlaczego nie pobierała się aktualizacja przez telefon.

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Po aktualizacji za pomocą aplikacji Smart Switch oprogramowanie telefonu powinno zostać zaktualizowane do wersji M215FXXU2BUF1 z czerwcowymi poprawkami bezpieczeństwa. Daj znać czy taką posiadasz wersję po aktualizacji.


piotrekgra
Apprentice
Opcje

Od ponad 20 minut pobiera się dość duża aktualizacja, myślę że problem będzie rozwiązany, ciekawe jak dużo ludzi tak jak ja ma ten problem, tym bardziej widzę że aktualizację obejmują problem z aparatem, a on naprawdę jest potężny, wielkie opóźnienia itd...

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Do tej pory nie widziałem zgłoszenia związanego z brakiem aktualizacji dla tego modelu telefonu. Możliwe, że to wyłącznie jednostkowy przypadek, który udało się szybko naprawić.