Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z aparatem galaxy s6

(Temat utworzony: 19-07-2017 09:30 PM)
1965 Wyświetlenia
martar89
First Poster
Opcje

Witam. Od pewnego czasu zauwazylam ze moj aparat nie robi juz tak ładnych zdjec. Pogorszeniu uległy kolory. Widac to zwlaszcza na białym gdzie odcien obrazuje jako lekko żółty. Zdjęcia bez idealnego swiatla sa mniej wyraziste. Dostaje sie gdzie niegdzie jakby poswiata. Nigdy tego problemu nie mialam. Nie wiem czy to zbieg okolicznosci ale te pogorszenie nastapilo jakby po aktualizacji nowego androida. Porownywalam z kolezanki s6 o różnica jest naprawde duza w kolorach. Wczesniej nasze tel robiły takiej samej jakości zdjecia bo niejednokrotnie porownywałysmy. Dzisiaj wykonałam porównanie zdjec wykonanych Samsungiem A5 2016. Co w takiej sutyacji moze byc przyczyna? Z góry bardzo dziekuje za odpowiedz! Bardzo zalezy mi na tym aparacie bo zdjecia odgrywaja u mnie duza role. 20170719_212840.jpg

 

 

20170719_212914.jpg

 

 

20170719_212808.jpg

 

 

0 Like
2 Odpowiedzi
Manka12
Student
Opcje

Mam dokładnie ten sam problem. Zdjęcia straciły kolory.

0 Like
MarekZ
Voyager
Opcje

Cześć @martar89

Trudno ocenić, czy jest to faktycznie wada w telefonie. Nie mają możliwości porównać ze sobą zdjęć wykonanych w dokładnie tych samych warunkach z kiedyś i dziś trudno potwierdzić, czy jakość fotografii faktycznie uległa pogorszeniu.

Porównanie dwóch różnych modeli telefonów, szczególnie z dwóch różnych roczników też nie jest dobrym rozwiązaniem.

Same kolory można skorygować edytująć zdjecie w galerii, która ma dużo filtrów, gdzie można rozjaśnić zdjęcie oraz podnieść kontrast.

Dla pewności polecam po prostu zdesetować program aparatu. Funkcja "ustaiwenia fabryczne" jest w menu Ustawienia w aplikacji Aparat na samym dole. Przywróci do tomyślne ustawienia programu, które na przestrzeni lat mogły być wielokrotnie zmieniane.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
0 Like