Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Oficjalny harmonogram aktualizacji do Androida 12 i One UI 4.0 dla urządzeń firmy Samsung.

(Temat utworzony: 01-12-2021 01:32 PM)
29732 Wyświetlenia
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Samsung opublikował oficjalny holenderski harmonogram wprowadzenia Androida 12 i One UI 4 na telefony i tablety. Ponieważ Holendrzy często otrzymują aktualizację po nas, jest bardzo prawdopodobne, że podany terminarz sprawdzi się również dla naszego regionu. Warto zatem sprawdzić kiedy nasza galaktyka otrzyma aktualizację do One UI 4 i Androida 12.

A12_update.pngJak zapewne wiecie uzyskanie od Samsunga oficjalnych informacji na temat terminów aktualizacji jest bardzo trudne lub niemal niemożliwe. W sieci pojawiały się już podobne informacje, ale dotyczyły one rodzimego rynku producenta, czyli Korei Południowej. Tym razem informacja udostępniona przez Samsunga dotyczy rynku holenderskiego. Lista z urządzeniami i terminami ich aktualizacji pojawiła się holenderskiej aplikacji Samsung Members. Ponieważ jak już wspomniałem na wstępie, aktualizacje na ich rynek pojawiają się po naszych wydaniach, to warto zainteresować się tą listą.

Zakończone

  • Galaxy S21, S21+, S21 Ultra

Grudzień 2021 (prawdopodobnie)

  • Galaxy Flip 3 (w tabeli zakończona - błąd)
  • Galaxy Fold 3 (w tabeli zakończona - błąd)

Styczeń 2022

  • Galaxy S20, S20+, S20 Ultra, S20 FE
  • Galaxy S10, S10+, S10e, S10 Lite
  • Galaxy Note 20 (Ultra)
  • Galaxy Note 10 (Plus)
  • Galaxy Z Flip (5G)
  • Galaxy Z Fold 2
  • Galaxy Fold

Luty 2022

  • Galaxy Note 10 Lite
  • Galaxy A42, A52, A52s, A72
  • Galaxy Tab S7 (Plus)

Kwiecień 2022

  • Galaxy A51, A71
  • Galaxy Tab S7 FE

Maj 2022

  • Galaxy A32 5G
  • Galaxy Xcover Pro
  • Galaxy Tab S6 (Lite)
  • Galaxy Tab Active 3

Czerwiec 2022

  • Galaxy M21, M31, M31s, M32
  • Galaxy A12, A31, A32 4G, A41
  • Galaxy Tab A7 (2020), A7 Lite

Lipiec 2022

  • Galaxy M11, M12
  • Galaxy A03s, A12, A22,
  • Galaxy Xcover 5

Sierpień 2022

  • Galaxy A21s

Pamiętajcie, nie są to terminy wiążące i jak bywało to w przeszłości i one mogą ulec zmianie.

Źródło i pozostałe modele na: www.watchfaces.art


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Przejdź do rozwiązania
1 157 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@kamil40013  Jak się nie mylę to @diabeleczek11  ma wersję U a nie U1?

Zrzut ekranu 2022-02-18 113109.jpg

Informatyk26
Pioneer
Opcje
Rozumiem a ile tak mniej więcej muszę czekać na aktualizacje do androida 12 w sieci Play 🤔
0 Like
Kacper2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Informatyk26 Trudno powiedzieć kiedy operator wyda aktualizację, ale myślę, że już niedługo powinna się pojawić.

PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Informatyk26  Ewentualnie można zapytać się operatora, może coś wiedzą na ten temat


kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@vdsl2, Widzę, że tylko do U1 występuje oprogramowanie z brandem ATT oraz oprogramowanie bez brandu. Mogę się mylić.


diabeleczek11
First Poster
Opcje
Załączam zdjęcia z oprogramowaniaScreenshot_20220218-115112_Settings.jpgScreenshot_20220218-115133_Settings.jpg
0 Like
Informatyk26
Pioneer
Opcje
Pytałem teraz nie wiedzą to od nich nie zależy tylko od producenta czyli firmy Samsung
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Informatyk26  tylko że producent już wypuścił, teraz to musi przejść przez operatora


OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@Informatyk26, kłamią hehe :smiling-face: Klasyczna odpowiedź operatora. 


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@diabeleczek11  Jest to oficjalne forum więc jak chcesz pomocy  jak co i jak wgrać zapraszam na priv.