Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mmsy w samsung jg

(Temat utworzony: 05-01-2019 07:44 PM)
198 Wyświetlenia
Kaskon
First Poster
Opcje

Mam od wczoraj samsunga j6 w poprzednim j3 nie bylo tego problemu. Kiedy wysylam fotks smsem zmuenia ona woelkosc i wkleka tylko wielki bezsensowny kawalek a nie zdjecie co z tym zrobic

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Kaskon, w tym wypadku wina leży po stronie producenta aplikacji, który widocznie niedostosował aplikacji do nowszych telefonów. Tak jak napisał @RadekK najlepiej zgłosić błąd do producenta.


Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

0 Like
5 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

A możesz zrobić screena z aplikacji wiadomości i tu wstawić, żebyśmy zobaczyli jak to wygląda?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Kaskon
First Poster
Opcje

Problem jest tylko przy wysylaniu mmsow przez aplikacje messenger. Normalnie wiadomosci jak wysylam to jest okScreenshot_20190105-193150_Messenger.jpg

 

0 Like
RadekK
Hotshot
Opcje

@Kaskon, Spotkałem się już z tym błędem i faktycznie dotyczy on aplikacji Messanger, która zamiast zmniejszać rozmiar poprzez przekonwertowanie, obcina obraz. Swoją stroną zabawna sprawa :smiling-face: Rozwiązaniem może być kontakt z deweloperem aplikacji i zgłoszenie błędu, kontakt tylko w języku angielskim: android-support@fb.com

0 Like
Kaskon
First Poster
Opcje

Dziwne mialam samsunga j3 i nic sie nie dzialo widac im lepszy modrl tym gorzej

0 Like
Rozwiązanie
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Kaskon, w tym wypadku wina leży po stronie producenta aplikacji, który widocznie niedostosował aplikacji do nowszych telefonów. Tak jak napisał @RadekK najlepiej zgłosić błąd do producenta.


0 Like