Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Gears S3 frontier- nie działa poprawnie.

(Temat utworzony: 12-02-2018 01:30 AM)
338 Wyświetlenia
piotrkwiat
First Poster
Opcje

Witam serdeczenie,

 

zegarek mam/iałem od Świąt. Używany codziniennie jako daily. Ładowany ładowarką dołączoną do zestawu rozładowaniu. Nigdy nie zstawiony na noc na ładowanie do rana. Aktualizacja najnowsza zrobiona- wszystkjo z nią było ok.

 

Zegarek nagle zaczął przeskakiwać na inne języki ( nie dało się tego używać, mocno grzał się podczas ładowania i finalnie po zdjęciu po osiągnięciu maxa rozładowywał się do 0 % po 7! godzinach leżenia na blacie z wyłączoną komunikacją. Tragedia.  Czytałem słabe komentarze ale nie myślałem , że tak się zawiodę. 

 

Wysłałem na serwis przez media expert. Kupiony był na fakturę. Czy jest możliwosć wymiany na nowy/ ewentualnie zwroty kasy za sprzęt z racji rękojmi ? Mówiąc szczerze chyba już nie chcę smarta...

 

Co o tym myślicie?

 

Dziękuję

Piotr 

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Skorzystaleś z gwarancji, więc teraz musisz raczej przejść przez proces gwarancyjny.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

0 Like
1 Odpowiedz
Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Skorzystaleś z gwarancji, więc teraz musisz raczej przejść przez proces gwarancyjny.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like