Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Galaxy S8 android po aktualizacji do Oreo nie działa w pełni

(Temat utworzony: 04-04-2018 07:20 PM)
1795 Wyświetlenia
Chomstar45
Student
Opcje

Po ów aktualizacji ramki ikon choć w ustawieniach są wyłączone to dalej je pokazuje ,a także fast charger czasami tylko działa ( czysciłem już sprężonym powietrzem wejscie i nic przed aktualizacją działało ładowarka oryginalna od zestawu ) dodaje zdj.Screenshot_20180404-190444_Samsung Experience Home.jpg

 

received_1639121142820612.jpeg

 

received_1639121179487275.jpeg

 

received_1639121152820611.jpeg

 

0 Like
8 Odpowiedzi
Jowtek
Navigator
Opcje

Na ikony nic nie poradzisz tak jest u każdego.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Chomstar45 Googlowskie aplikacje nie chcą się poddać ustawieniom systemowym. Najwidoczniej taka ich polityka.

A co do problemów z ładowaniem, to sprawdź, czy aby przypadkiem uszkodzeniu nie uległa ładowarka lub kabel USB.

Mój S8 po aktualizacji ładuje się normalnie, czy to po kablu, czy na indukcji, co raczej nie wskazuje na aktualizację jako powód usterki. Nieodpowiednie przedmuchiwanie sprężonym powietrzem może tylko uszkodzić gniazdo a nie pomóc. Takie problemy zaczyna się rozwiązywać od sprawdzenia poszczególnych składowych zestawu.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Chomstar45
Student
Opcje
Do tych ikon można się przyzwyczaić, ale gorzej z ładowaniem z ok 2 h do prawie 6h.Na. indukcyjnej działa ale czasami przerywa ładowanie.( W ustawieniach baterii znalazlem opcje ładowania szybkiego i są zaznaczone wiec wychodzi wina androida )
0 Like
Chomstar45
Student
Opcje

Tak jak czytałem opinie nowego androida po testach kilka osób skarżyło się na ładowanie. Przed aktualizacją do 8 wszystko było w najlepszym pożądku 2 dni po aktualizacji zaczynają się problemy. ( po podłączeniu kabla do Pc dalej pokazuje ten sam komunikat i teraz albo kabel albo wejscie w tel albo android ) W wolnym czasie pokombinuje jeszcze.Dzięki za propozycje .

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
To spróbuj wyłączyć opcje szybkiego ładowania. Wykonaj wipe cache partition z pozimu recovery. Włącz i naładuj telefon do pełna. I dopiero przełącz na szybkie ładowanie.
Co do ładowania z usb komputera, bo trochę tak bez ładu i składu napisałeś, nigdy nie uzyskasz pełnych parametrów ładowania. Za mała wydajność portów.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Chomstar45
Student
Opcje

 Szewcu72 spróbuje tak zrobić.Jeśli zadziała to dam znać i dzięki za sugestie😀

0 Like
Chomstar45
Student
Opcje

Ok zadziałało na chwilę. 2 razy podłączyłem i fast charging normalnie ładował za 3 znowu ten sam komunikat i dalej już ładuje znowu wolno .

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
To spróbuj bez wyłączania szybkiego ładowania. Tylko wyczyść pamięć i sprawdź.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like