Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Galaxy J3 2017 - brak "Always on Display" w android 8.0

(Temat utworzony: 23-09-2018 11:55 AM)
1018 Wyświetlenia
rostek2
Apprentice
Opcje

Czesc,

 

czy ktos sie orientuje czy da sie jakos zainstalowac "Always on display" w tym modelu - bo orly z samsunga to wylaczyly. Ja rozumiem, ze to nie jest ekran emoled - ale do cholery co im szkodzilo taka dobra funkcjonalnosc zostawic.

 

Znalazlem na forum xda, apke "Always on Display", ktora dziala - ale jedynie w wersji android 7. Ja juz mam android 8 i niestety nie dziala (da sie zainstalowac ale nie da sie otworzyc).

 

https://forum.xda-developers.com/devdb/project/?id=22918#downloads

 

Trzeba zainstalowac dwie rzeczy:

1. AOD Service

2. AOD Plugin Services

 

- i rzeczywiscie pojawia sie funkcjonalnosc "Always on display" - ale niestety w Android 8.0 nie dziala. Jak ktos ma jeszcze Android 7 to moze to sprawdzic.

 

Jesli ktos sie orientuje w temacie - to bede wdzieczny.

 

Pozdrawiam

 

Marcin

 

P.S

Alternatywa dla Always on Display to jakas porazka - bo nie wylacza ekranu, tylko wlacza czarne (dosc jasne tlo), ktore nie wyglada dobrze.

0 Like
9 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@rostek2A telefon masz jeszcze gwarancji ?

0 Like
rostek2
Apprentice
Opcje

Tak, bo wczoraj kupilem 🙂 Ale w prezencie. Osobiscie uzywam Samsung Galaxy A3 2017, ale to juz calkiem inna bajka.

 

Myslisz o zrootowaniu? Nie wiem czy nawet to by cos wnioslo.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Jak Ci na tym zależało, to trza było nabyć inny model, który to ma. A teraz poczekaj, na zakończenie gwarancji wtedy będziesz mógł robić modyfikacje w telefonie.

0 Like
K_SEWI
First Poster
Opcje
Pytam o to z ciekawości, bo A12 nie ma tego oryginalnie, ale czy można jakoś to wgrać? 
0 Like
Lบxบrℽ
Helping Hand
Opcje
Masz tutaj poradnik https://youtu.be/L9LwY0W3BK0?si=w8jLNF41aw0YwnbF
Jednak ten AOD nie jest oryginalny, to aplikacja strony trzeciej która może nie działać tak dobrze
0 Like
DaN995
Pathfinder
Opcje
Zastanów się najpierw czy byś chciał na pewno skoro nie masz ekranu OLED i cały wyświetlacz by musiał być stałe włączony co wiązałoby się z dużym zużyciem baterii.
0 Like
K_SEWI
First Poster
Opcje
o zużycie baterii się nie martwie bo nie używam już tego telefonu na codzień
0 Like
K_SEWI
First Poster
Opcje
dziękuje, skorzystam
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam. AOD może Pan pobrać ze sklepu play, ale uprzedzę Pana że często tego typu aplikacje potrafią płatać tez figle, no i czerpię sporą ilość baterii.