Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aplikacja wiadomosci

(Temat utworzony: 31-08-2017 08:06 PM)
1036 Wyświetlenia
Darek1703
First Poster
Opcje

Witam. Mam problem a mianowicie otrzymujac linki stron czy tez aukcji strony w smsie otwierają mi się w zakładce wiadomosci . Nie korzysta z przeglądarki chrome chodz ta jest ustawiona jako domyślna. Nie korzysta też z dedykowanych alikacji. W otwierającym się oknie po naciśnięciu na link jest opcja otworz w internet samsung. Wszystkie ustawienia domyslne wyczyszczone a aplikacja internet samsung zatrzymana lecz brak efektu. Jest to taki sam efekt jak w gmailu naciskając na link otwiera stronę w aplikacji gmail i tam w opcjach jest otworz w chrome. W gmailu sprawa jest prosta ustawienia prywatność i mamy opcję czy link ma tv otwieramy w zewnętrznej przeglądarce czyli chrome bo taka mam ustawiona. W wiadomościach nie potrafię tego znaleźć jeśli ma ktoś jakiś pomysł będę wdzięczny za pomoc. Po zainstalowaniu innej aplikacji sms linki działają jak działać powinny ... chrom i aplikacje się otwierają a system pyta przez co ma otworzyć jeśli jest tak możliwość. A wolałbym używać systemowego programu sms. 

0 Like
2 Odpowiedzi
WolF
Voyager
Opcje
Ja bym rozpoczął od przywrócenia ustawień fabrycznych, bo to ewidenty błąd softu...
Zrób kopie zapasową danych tylko żeby nic Ci nie zgineło
0 Like
Darek1703
First Poster
Opcje

Dzięki za próbę pomocy efektów brak . Serwis też nie pomógł twierdząc że to nakładka systemowa i nie idzie tego zmienić.  Oto link mojego problemu .

 

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/10eb0ff8-9079-42ed-87ac-cccc641fc0fd/#!topic/zmienion...

0 Like