Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

5G,a jego brak...

(Temat utworzony: 01-01-2023 12:02 PM)
1963 Wyświetlenia
iusesgappmemb
First Poster
Opcje

Witam, proszę o pomoc, mam wykupiony pakiet który obejmuje zasięg 5G.

Czy telefon obsługuje 5G?

Tak,  na stronie operatora jest pozytywna informacja.

Czy jestem w zasięgu 5G?

Tak, i to w ciągłym na ,m,apie 

Wiem, że siec 5g nie jest jeszcze w 100% rozwinieta , ale jednak telefon nie połączył się ani na chwilę...

0 Like
93 Odpowiedzi
just2red
Voyager
Opcje
Jaki model urzadzenia?
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam. Proszę na początku podać jaki to model telefonu i jaka sieć?
Gabarosik
Helping Hand
Opcje
Jaki model?
0 Like
iusesgappmemb
First Poster
Opcje

@Gabarosik @_Technik_ @just2red A  no podstawka pytanie... model SAM. GAL. M52 5G  Operator p4[play]

0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Rozumiem że w ustawieniach sieci komórkowych jest wybrana sieć 5G?Screenshot_20230101_133804_Call settings.jpg
iusesgappmemb
First Poster
Opcje
wrote (a): I understand that the 5G network is selected in the mobile network settings?

@_Technik_  napisał(a):
Rozumiem że w ustawieniach sieci komórkowych jest wybrana sieć 5G?Screenshot_20230101_133804_Call settings.jpg
tak, tak jest


0 Like
rybus85
Helping Hand
Opcje
A wiesz że w tym kraju nie ma 5G? To tylko proteza. Ja mam no limit neta. Łącznie z 5G. Wyłączyłem. To co się dzieje z baterią na 5g to komedia. Wolę LTE. Nie dość że prędkości praktycznie podobne to bateria lepiej trzyma i telefon nie jest gorący w trakcie używania. Jedynie ping bywał ciekawy na 5G. Standardem było w okolicach 12-15. Także na Twoim miejscu olałbym 5G,bo nic na tym w tym kraju nie zyskasz. Taki chwyt marketingowy 😉
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje

Sam osobiście posiadam w sieci Play i z 5G jest w tym przypadku różnie. A jeśli już się złapie to proszę zawsze sprawdzić czy ikona 5G jest koloru białego czy czarnego. Screenshot_20230101_135248_Chrome.jpg

iusesgappmemb
First Poster
Opcje

Na lte to tragedia w tei sieci🤭

0 Like