Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Szybko padająca bateria w samsung s9

(Temat utworzony: 27-09-2019 12:07 PM)
14607 Wyświetlenia
_Tedix
First Poster
Opcje

Witam

Czy to normalne że bateria w samsung s9 pada mi aż tak szybko w dodatku na śr. oszczędzaniu baterii.

Zauważyłem to dosłownie od kilku dni, nigdy wcześniej telefon tak szybko nie padał. Potrafię wyjść do szkoły z 100%, i wrócić do domu na 30-20 lub czasami i 0%

Dodam jeszcze, że zauważyłem to od około środy-czwartku ostatniego tygodnia gdy bateria niestety padła mi do 0%, gdyż nie miałem dostępu do ładowarki przez cały dzień

Telefon ma nie cały rok, a w szkole spędzam czas średnio od 7 do 14:30

Screenshot_20190925-195102_Settings.jpg

 

0 Like
19 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@_Tedix, na początek spróbuj wykonać czyszczenie pamięci podręcznej. Napisz również czy w ostatnim czasie instalowałeś jakieś nowe aplikacje? Zerknij również do tego wątku, w którym znajdziesz przydatne wskazówki dotyczące oszczędzania baterii.


mtuchalski
Pioneer
Opcje
Ja w moim S8 miałem podobnie. Minęło coś około roku i z uczelni po zajęciach wychodziłem z całkowicie rozładowanym telefonem. Na początku to tak nie wyglądało.
Chyba Note 7 spowodował, że Samsung robi takie mało wytrwałe akumulatory :winking-face:
0 Like
patryk_t7
Voyager
Opcje

U mnie problemy zaczęły się kilka małych aktualizacji po wydaniu Androida 9.0 Pie z OneUI. Też jakoś rok po zakupie. Zdarza się, że muszę telefon ładować w pracy, aby w podroży do domu móc skorzystać z telefonu. 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@_Tedix @mtuchalski @patryk_t7 ja wiem, ze forum jest po to aby sobie wzajemnie pomagać, ale...

...wybaczcie, wpada ktoś jak "z pokrywką po ogień", zamiast poczytać, poszukać, zakłada 1000 temat o tym samym.:facewithh-rollingeyess:

A wystarczy skorzystać forumowej wyszukiwarki: "bateria"

 

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
patryk_t7
Voyager
Opcje

@Szewcu72 a co da wyszukiwanie na tym forum? Nie ma innych rad niż przywrócenie ustawień fabrycznych, wipe cache partition czy wizyta w serwisie.

 

Tak naprawdę to po 12-18 miesiącach od zakupu trzeba 2x dziennie ładować każdego flagowego Samsunga. Wyjątkiem pozostaje S7 Edge. Od S6 do S10 te same problemy z baterią. 

 

Ceny rosną, problem pozostaje. Za każdym razem, gdy chcę kupić nowy mobilny sprzęt Samsunga to obecny telefon mnie zawodzi. Wczoraj dostałem samoistny format systemu. Gdyby nie autobackup to straciłbym dane.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@patryk_t7 kompletnie nie zrozumiałeś moich intencji. Chodzi oto, aby nie rozczłonowywać tematów. Zawsze można dopisać się do już istniejącego, żeby później nie trzeba było "biegać" po wszystkich. 

Logiczne?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
patryk_t7
Voyager
Opcje

@Szewcu72 żeby nikt nie zauważył problemu? O to chodzi? Nikomu nie przeszkadzają duplikowane tematy związane z poważnym problemem. Producent je bagatelizuje, więc takie tematy będą powstawać.

 

Poza tym, gdzie jest moderator? W takiej sytuacji powinien przenosić posty w poprawne miejsce.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@patryk_t7, dopisując się do jednego tematu jest on odświeżany i widnieje przez cały czas na górze listy wątków, więc Twój argument z ukrywaniem traci sens.


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@patryk_t7 widzę że podchodzisz do tematu, tak jak tobie się wydaje lub pasuje. A chodzi zwyczajne o logiczne podejście do sprawy i ułatwienie innym userom znalezienie wszystkiego w jednym wątku. 

Czy zrozumienie tego, jest dla ciebie takie trudne?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like