Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Szybie ładowanie przewodowe S9+

(Temat utworzony: 05-05-2019 02:25 PM)
1861 Wyświetlenia
Audicowy
First Poster
Opcje

Witam 

Mam problem z S9+, Kupiłem powerbank z opcją szybkiego ładowania(9V 1,67A) i telefon ładuje się tylko normalnym napięciem. Oczywiście szybkie ładowanie z poziomu androida włączone.

Próbowałem już na S7 EDGE, S8+ wszystkie te telefony ładują się bez problemu, tylko z moim S9+ jest problem,

Ktoś spotkał się z takim przypadkiem?

 

0 Like
11 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Audicowy, zerknij do tej wiadomości w innym wątku i daj znać czy wskazówki tam podane okazały się przydatne.


0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Audicowy, Jaki dokładnie model powerbanka kupiłeś ?


0 Like
Audicowy
First Poster
Opcje

ROMOSS sense 8P+

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Audicowy czy próbowałeś zmienić kabel USB? 

Warunkiem poprawnego działania jest fakt, ze powerbank ma faktycznie taką wydajność, jaką sugeruje producent. A z tym niestety różnie bywa.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Audicowy
First Poster
Opcje

Taak, kabel ori , zamienniki, nawet przez adapter , oraz przez kabel od GoPro USB 3.0 i dalej nic,

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Audicowy edytowałem swój wcześniejszy post.

Przez oryginalny rozumiem ten od S9, nie powerbanka.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Audicowy
First Poster
Opcje

Tak ori kabel samsunga , odnosnie banku to s8+ ładuje bez problemu, bank jest ok .

0 Like
RadekK
Hotshot
Opcje
Cześć @Audicowy, Czy jeśli podłączasz standardową oryginalną ładowarkę, szybkie ładowanie w telefonie działa? To zweryfikuje, czy złącze USB jest w pełni sprawne. Jeśli szybkiego ładowania nie ma również przez ładowarkę sieciową, złącze może być zanieczyszczone lub uszkodzone sprzętowo.
Audicowy
First Poster
Opcje

Działa, z tym nie ma problemu.

Tylko tak jak mówie S8+ działa, a na S9 nie działa...

0 Like