Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

S20 FE - problem z zapisem zdjec

(Temat utworzony: 13-11-2020 01:15 PM)
1754 Wyświetlenia
Ewaw1
First Poster
Opcje
Witam
Mam problem z moim miesięcznym samsungiem. Po zrobieniu zdjecia i próbie obejrzenia go w galerii, zdjecie znika a zamiast tego pojawia się bialy wykrzyknik na szarym tle. Nie dzieje się tak przy każdym zdjęciu tylko co jakiś czas. Podobnie z filmikami. Czasem ikona filmu sie wyswietla ale po kliknięciu play wyskakuje komunikat "błąd odczytu".
Proszę o pomoc. 

image


0 Like
15 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Zdjęcia zapisujesz w pamięci telefonu czy na karcie pamięci?


0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Ewaw1  Witam

Jeżeli zdjęcia zapisywane są na karcie pamięci to jest możliwe że karta uległa uszkodzeniu.


Ewaw1
First Poster
Opcje
A ja zmieniłam telefon bo działo mi się tak w poprzednim i myślałam że to wina telefonu... haha
0 Like
Fixfan
Pathfinder
Opcje
karta do wymiany
0 Like
Gienczysław
Apprentice
Opcje
Witam serdeczniemam podobny problem od tygodnia,po zrobieniu zdjęcia gdy próbuję je otworzyć wyskakuje komunikat-Nieobsługiwany plik.telefon jak i kartę pamięci mam od marca,wydawała się porządna jak na zdjęciu widać. Pomożecie? Z góry dziękuję. Screenshot_20221223_132830_Chrome~2_1000003876_1671798535.jpg
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Gienczysław  Witam

Dzieje się tak za każdym razem gdy robione jest zdjęcie? A jak zmienisz lokalizacje zapisu zdjęć w pamięci wewnętrznej to zapisywane są poprawnie?


Gienczysław
Apprentice
Opcje
Tylko jak lokalizacja zapisu jest na karcie sd.
Jak zmienię lokalizację zapisu na pamięć wewnętrzną problem znika.
0 Like
PatrykF
Expert
Opcje

@Gienczysław Formatowałeś kartę? Możesz to zrobić z poziomu aplikacji "Moje Pliki". Pamiętaj, że wszystkie dane z niej zostaną usunięte, więc jeżeli coś tam jest, to przekopiuj. Aby sformatować kartę wybierz:

Moje Pliki > Karta pamięci > 3 kropki w prawym górnym rogu > Formatuj.

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Gienczysław  czy sformatowałeś już kartę według wcześniejszych zaleceń?


0 Like