Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozlaczanie rozmowy na wifi calling

(Temat utworzony: 15-05-2020 03:16 PM)
1544 Wyświetlenia
Luk7
Pioneer
Opcje

Witam, problem jak w temacie,  regularnie po około 2 minutach rozmowy rozłącza mnie.  Dzieje się tak tylko przy wifi callingu, sprawdzane na kilku różnych routerach ze stabilnym internetem, zawsze to samo. Ktoś z was miał taki problem?  Mój tel to s10e, opcja wifi calling jest fajna i nie chciał bym jej wyłączać,  ale tak się nie da żyć!.. :smiling-face:

Z góry dzięki za rady

0 Like
21 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Luk7  Od kogo masz kartę SIM ?

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Luk7, spróbuj na początek wykonać wipe cache partition. Zabieg ten nie usuwa żadnych danych z telefonu.


0 Like
Luk7
Pioneer
Opcje

Dzięki za odpowiedxi, wipe cache zrobiłem,  nic to nie zmienia.  Karta sim z Play

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Luk7  Masz ustawione porty ?

Przechwytywanie.PNGNie działa mi usługa. Gdzie mogę zgłaszać uwagi/problemy dotyczące usługi?

W razie problemów z Usługą skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem: 790 500 500 lub *500 (poł. tylko z sieci Play). Możesz też zrobić zgłoszenie w aplikacji Play24 (https://logowanie.play.pl/p4-idp2/SSOrequest.do?action=sso) lub przyjść do salonu Play (https://www.play.pl/pomoc/salony-play.html). Chętnie Ci pomożemy.

0 Like
Luk7
Pioneer
Opcje

Jak sprawdzić jakie mam ustawione porty?

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Luk7  To musisz, zobaczy, jak to się ustawia w twoim routerze. 

0 Like
Members_CqGE1QW
First Poster
Opcje
  • Od jakiegoś miesiąca z hakiem mam ten sam problem na Samsungu S23, mam bardzo słaby zasięg sieci w domu i używam WiFi Calling przez pół roku działało bez zarzutu. A teraz rozłącza co parę minut. Sieć PLAY. Wifi 6 router Honor 3
0 Like
PatrykF
Expert
Opcje

@Members_CqGE1QW Spróbuj na początek z resetem ustawień sieciowych i resetem routera. Reset sieciowy na telefonie spowoduje rozłączenie wysztkich sieci WiFi i usunięcie sparowanych urządzeń BT - trzeba będzie je na nowo dodać.

Ustawienia > Zarządzenie ogólne > Resetowanie > Resetuj ustawienia sieciowe.

Domi002
Explorer
Opcje
Ale to ma być reset sieci komórkowej czy sieci WiFi? 1716451809445.jpg
0 Like