Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Router wifi s21

(Temat utworzony: 06-03-2022 12:01 PM)
641 Wyświetlenia
Ella_E
Journeyman
Opcje
Nie mogę włączyć funkcji router wifi. Pokazuje mi komunikat, że funkcja nie działa przy włączonym oszczędzaniu energii, przy czym nie mam włączonego oszczędzania energii. Ktoś ma jakiś pomysł co zrobić?
0 Like

2 Rozwiązania


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
W99
Samsung Members Star ★★
Opcje
Rozwiązanie
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Spróbuj również wykonać resetowanie ustawień sieciowych. Aby to zrobić przejdź kolejno do: Ustawienia > Zarządzanie ogólne > Resetowanie > Resetowanie ustawień sieciowych.


Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 Odpowiedzi
Rozwiązanie
W99
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam, na początek proszę wykonać soft reset według poradnika -> https://eu.community.samsung.com/t5/pozosta%C5%82e-smartfony/poradnik-soft-hard-reset-tryb-bezpieczn...
Rozwiązanie
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Spróbuj również wykonać resetowanie ustawień sieciowych. Aby to zrobić przejdź kolejno do: Ustawienia > Zarządzanie ogólne > Resetowanie > Resetowanie ustawień sieciowych.


Ella_E
Journeyman
Opcje
Super. Dziękuję. Pomogło 👌
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

To bardzo dobra informacja! Cieszę się, że problem został usunięty.


0 Like
kris100
Apprentice
Opcje
Witam, nie mogę uruchomić routera wifi przez niby tryb oszczędzania energii, który jest wylaczony.. Soft reset robiłem chyba... Nie widzę resetowania ustawień sieciowych , jest za to resetowanie Wi-Fi i bluetooth... czy to jest to samo ?
Telefon s21+5g
Dziękuję za pomoc
0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@kris100, Zresetuj ustawienia Wi-Fi i Bluetooth oraz wykonaj zabieg wipe cache partition.

https://www.youtube.com/watch?v=5RrGHHwvARM


0 Like
PatrykF
Expert
Opcje

@kris100 Tak, to jest to samo, tylko ze zmienioną nazwą. W Android 14 ta funkcja została przemianowana w ten sposób.

kris100
Apprentice
Opcje
Kamil40013, dziękuję za rade, ale nie wiem jak u mnie odpalić, żeby zrobić wipe cache partition, naciskam głośność + i włączenie i normalnie się uruchamia, próbowałem na - głośność to samo...
0 Like