Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z biometrią.

(Temat utworzony: 29-10-2019 10:51 AM)
1642 Wyświetlenia
Maniek
Explorer
Opcje

Witam. Sytuacja dotyczy S10+. Na wieczór standardowo telefon na ładowarce indukcyjnej, a rano informacja po ponownym uruchomieniu telefonu wprowadź hasło. Hasło wpisywane poprawnie i ciągła informacja spróbuj ponownie. Nie mogłem uruchomić telefonu bez hasła, kontakt z infolinią i informacja aby wykonać twardy reset za pomocą kombinacji 3 klawiszy. Telefon przywrócony do ustawień fabrycznych i nie mam możliwości zablokowania to za pomocą kodu pin, hasła, symbolu. Nie działa czytnik linii papilarnych ani odblokowanie za pomocą twarzy, jedyna możliwość to przeciągnij aby odblokować. Samsung Pass po zalagowania sie do konta samsung za kazdym razem kaze najpierw wprowadzic pin, haslo, symbol a po ustawieniu obojetnie jakiego zabezpieczenia wraca do glownego ekranu i ponownie wymaga ponownego ustawienia zabezpieczenia zanim przejde do biometrii. W załączniku screeny z błędami jakie się pokazuja. Może ktoś pomoże?Screenshot_20191029-000855_Face.jpg

Screenshot_20191029-100302_Samsung Pass.jpg

 

 

 

10 Odpowiedzi
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Maniek, Telefon posiada zainstaowane oficjalne oprogramowanie, czy betę Androida 10 ?


0 Like
Maniek
Explorer
Opcje

Oficjalne oprogramowanie.

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Maniek, Niestety na ten moment nie ma żadnego rozwiązania tego problemu. Musimy czekać na aktualizację od Samsunga. Polecam śledzić poniższy wątek:

Błędny pin do telefonu

 


mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Maniek, uczestniczyłeś w testach oprogramowania Android 10? Ten błąd do tej pory pojawiał się wyłącznie u osób, które testowały najnowsze oprogramowanie.


0 Like
Maniek
Explorer
Opcje

Tak uczestniczyłem niestety, teraz już wiem że problem nie dotyczy tylko mnie.

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Maniek, dziękuję za informację. Trzeba cierpliwie czekać na udostępnienie aktualizacji przez firmę Samsung.


0 Like
Krzysiek_
Apprentice
Opcje

Identycznie jest i u mnie wróciłem z bety Android 10 na Android 9 i mimo to nie pomogło idetycznie jak u kolegi. 
Robiłem przywracanie ustawień fabrycznych jak i Hard Reset nie pomogło.
Infolinia zaleca kontakt z Samsung Members a oni z serwisem 😞

0 Like
Krzysiek_
Apprentice
Opcje

Z czego wiem jest Aktulizacja na Android 10 która to naprawia ale są ludzie co już odeszli z bety by próbować się "ratować"

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Krzysiek_, musisz czekać aż Samsung udostępni poprawkę w formie aktualizacji oprogramowania.