Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wyłączyć funkcję zdjęcie w ruchu ?

(Temat utworzony: 04-05-2021 01:39 PM)
58249 Wyświetlenia
Inesittka
Voyager
Opcje
Hej, włączyła mi się funkcja wyświetl zdjęcie w ruchu gdy przeglądam w galerii zdjęcia i nie mogę znaleźć jak to teraz wyłączyć... może ktoś mi pomoże ?
0 Like
10 Odpowiedzi
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Inesittka, Ikona zaznaczona na poniższym obrazku pozwala na wł./wył. funkcji zdjęcia w ruchu. Po wyłączeniu funkcji w tym miejscu nasze fotografie będą zapisywane jako zwykłe zdjęcia.

Screenshot_20210504-134043_Camera.jpg

Jeśli chcemy wyłączyć automatyczne odtwarzanie zdjęć w ruchu w Galerii, to wystarczy wejść w Ustawienia Galerii i odznaczyć pozycję Autom. odtwarzan. zdjęć w ruchu.

Screenshot_20210504-134242_Gallery.jpg


Inesittka
Voyager
Opcje
Dziękuję bardzo nie wiedziałam, że to się ustawia w galerii. Ja szukałam w ustawieniach aparatu.
AnnKa14
First Poster
Opcje
Hej, czy w modelu Samsung A32 jest opcja zdjęcia w ruchu ?
0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@AnnKa14, Funkcja zdjęć ruchu według informacji na stronie Samsung jest dostępna tylko w następujących modelach: Galaxy S21, S21+, S21 Ultra, S20, S20+, S20 Ultra, Z Flip, Note10, Note10+, S10e, S10, S10+, Fold, Note9, S9, S9+, Note8, S8, S8+, S7, and S7 edge.

Jeśli nie widzisz u siebie ikony zdjęć w ruchu, to znaczy, że ten model nie obsługuje tej funkcji.


Klaud999
First Poster
Opcje
A jak to wyłączyć hurtem? W tysiącu zdjęć w galerii? Lub w Google zdjęcia? 🤔
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

W aplikacji Galeria Samsung wejdź do ustawień i wyłącz opcję Autom. odtwarzan. zdjęć w ruchu.


Dominika028
First Poster
Opcje
Czy jest jakaś opcja włączenia trybu zdjęcie w ruchu lub coś w tym stylu? Chodzi mi o to że jak robię zdjęcie poruszającego się np dziecka, psa żeby zdjęcie było wyraźne, ostre. Mam samsunga s23 
0 Like
No0bo0dY
Pioneer
Opcje
Szumfal60
Explorer
Opcje
Witam
Dotychczas robiłam zdjęcia w ruchu z głosem .Od pewnego czasu głos zniknął a po prawej stronie pojawiło się kółeczko na żółtym tle z litera T. Jak przywrócić głos do zdjęcia w ruchu ?
0 Like