Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[Galaxy S10e | S10 | S10+] One UI 2 Beta i Android 10 już wkrótce!

(Temat utworzony: 18-10-2019 10:42 AM)
25059 Wyświetlenia
MonikaGS
Helping Hand
Opcje

Witajcie!

 

Nadszedł w końcu czas testów beta najnowszego interfejsu Samsunga Galaxy i systemu operacyjnego Android 10!

 

Dzięki Waszej opinii możemy sprawić, że nasze oprogramowanie będzie jeszcze lepsze. Możecie zainstalować wersję Beta Programu One UI, przetestować szczegółowo (mamy nadzieję, że z przyjemnością :smiling-face:) najnowsze oprogramowanie oraz wyrazić swoją opinię o jego wydajności, stabilności i funkcjonalności.

 

Prosimy jednak pamiętać, że wersja Beta jest przeznaczona dla doświadczonych użytkowników. Nie jest to oficjalne oprogramowanie, dlatego też może powodować występowanie błędów. Ponadto nie wszystkie funkcje mogą być w niej dostępne.

 

Jeżeli jesteś użytkownikiem Samsunga Galaxy S10e, S10 lub S10+ (urządzenie niebrandowane), możesz przystąpić do programu. Rejestracja dostępna jest w aplikacji Samsung Members.

 

Przed uruchomieniem One UI Beta wykonaj kopię zapasową Twoich danych przy użyciu aplikacji Smart Swich w wersji dostępnej na komputery. Dodatkowo zaktualizuj wszystkie aplikacje korzystając z Google Play Store lub Galaxy Apps.

 

Galaxy_S10_Series_Beta_Promotion_Teaser_POL_191007.jpg

 

Jeżeli będziesz chciał przystąpić z Programu Beta, możesz to zrobić przez aplikację Samsung Members. Następnie zainstaluj ponownie oficjalne oprogramowanie i ściągnij swoją kopię zapasową przez Smart Switch.

 

Oczekujemy z niecierpliwością na Wasze opinie i życzymy dobrej zabawy!

 

1 097 Odpowiedzi
damian1286
Pioneer
Opcje

Ruszcie z betą, profesjonalni programiści! 

Uwielbiam takich ludzi - mi się należy, ale Tobie po co, skoro nie będziesz wysyłać błędów do firmy?

A czy nie łatwiej pomyśleć, że gdyby Samsung chciał tylko takich ludzi, to znalazłby ich sobie tylko do reportowania błędów i testowania nowego oprogramowania? A no nie.

Nie daj Boże, by ktoś napisał coś o banerze, który się pojawił, a zaraz zniknął. Na co to komu potrzebne? Jakieś plotki z Internetu. 😕 

PS. Gdyby jednak baner działał, to daj znać. XDXD

++ Więc jak (może) ktokolwiek na tym forum zauważył, istnieje coś takiego jak SuperUser, tak? To najprawdopodobniej osoba, która interesuje i orientuje się w programowaniu itp. Czy taka osoba nie wygląda Wam na takich właśnie testerów? XD Bo widzę, że niektórych boli, że ktoś może dostać i mieć, a ktoś nie otrzymać i nie testować. 😕 XD

 

Anonymous User
Nie dotyczy
Opcje
Wiecie, sam chciałbym sobie przetestować to oprogramowanie, ale tylko z czystej i zawodowej ciekawości. Ale jak tak czytam niektóre komentarze, to odnoszę wrażenie, że:
a) Niektórzy serio nie mają co robić w życiu i tylko się pienią, bo jakaś beta, bo coś tam. Samsung nigdy nie podał żadnej daty. Ot, nie udało się dzisiaj, tragedia się nie stała, a niektórzy się rzucają jakby im krzywdzono matki.
b) Niektórzy to 12 letnie dzieci. Serio, jak się czyta te komentarze, to jakbym czytał komentarze pod artykułami o Fortnite. Ten sam styl wypowiedzi i taka sama mentalność.

Radzę wam wyluzować, obejrzeć jakiś dobry film, albo jeszcze lepiej, przeczytać jakąś książkę. To tylko telefon. I to tylko głupie oprogramowanie, ciąg znaków. Wyluzujcie. Ludzkość ma większe problemy niż wasza beta.
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@damian1286  napisał(a):

@sardroid, więc tak jak napisałem, nie lubię spekulacji - nie wchodzę. Nie wiem czego ludzie spodziewają sie, wchodząc w taki temat? Ciszy? 😅 + Nie mam zamiaru analizować, ale na twoją odpowiedź nie trzeba było długo czekać, a i owszem ja tu bylem prawie cały dzień. :smiling-face:

@vdsl2, do czego pijesz? 😅


@Szewcu72  jesteś, w stanie mi odpowiedzi co miał na myśli @damian1286  ?

0 Like
damian1286
Pioneer
Opcje

@vdsl2 przeczytaj poprzednie wiadomości, to zrozumiesz. XD

0 Like
Axel88pl
Navigator
Opcje

@mirudo24  napisał(a):

@misiek685250, odpowiedź jest taka, że na oficjalnym forum nie udzielamy porad i wskazówek, które mogłyby naruszać warunki gwarancji.


Od kiedy wgrywanie Romów ODINem bez nabijania flagi KNOX narusza gwarancję? 

vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@damian1286  Ciebie jestem w stanie zrozumieć ? Chyba wiesz, co o mnie napisałeś ? 

0 Like
misiek685250
Pathfinder
Opcje

Metoda instalacji bety podanej na stronie XDA NIE narusza flagi. Więc ponawiam pytanie bo na pewno ktoś instalował/ próbował.

0 Like
damian1286
Pioneer
Opcje

@vdsl2 piszesz w taki sposób, że w ogóle tego nie ogarniam :face-with-tears-of-joy:

Nie musisz rozumieć mnie, tylko to, co wcześniej napisałem, a potem się do tego odwołałem... Rozumiem, że za trudne :face-with-tears-of-joy:

Kioter
Student
Opcje

Cześć wszystkim. 

Od samego rana (gdyż niecierpliwy ze mnie człowiek, co wyjaśnię poniżej) odświeżam zarówno forum jak i Samsung Members i faktycznie czuję się zawiedziony tym że beta się nie pojawiła. Dlaczego?

Bo tak naprawdę mam pierwszą okazję żeby wziąć w czymś takim udział, wcześniej nigdy nie miałem dostępu do flagowego urządzenia ze względu na jakże przystępne ceny. XD 

Dlatego mimo, że jestem głęboko w temacie technologii to jaram się tą betą strasznie i nie mogę się doczekać. 

Z tego powodu rozumiem zniecierpliwienie innych, ale nie bulwersacje, bo dziś jedynie MOGŁA pojawiać się ta beta, nikt tego nie obiecał.

Chciałbym też trochę oczyścić swoje imię jako "świeżaka" bo fakt - nie jestem w temacie i pewnie mój wkład nie będzie bezcenny, ale nawet superuserzy musieli kiedyś zacząć. 

Mam nadzieję że wkrótce będziemy mogli skupić się na rzeczowych wpisach o tym co nasz kochany Samsung "zepsuł" w nowym systemie. :smiling-face:

vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@damian1286  Masz, coś do mnie pisz na pirv ?

0 Like