Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Folia/Szkło

(Temat utworzony: 12-05-2024 11:04 AM)
48 Wyświetlenia
JustErykWithYork
Explorer
Opcje
Witam dzisiejszego dnia znowu delikatnie naderwałem folie nie nawidzę tych bąbelków telefon mam jakieś 2 miesiące szukałem oryginalnej folii Bo jest to chyba model folii który jest od samego początku na telefonie.Folia wydaje się jak dla mnie idealna czy wie ktoś gdzie mogę taką kupić albo znaleźć np Jakieś dobre szkło UV które po 2 miesiącach nie będzie wyglądało jak zużyty kondom który wymaga odklejenia i zakupienia nowej. 
Podsumowanie:
-Gdzie kupię folię która przychodzi odrazu na telefonie w pudełku 
-Jakiś dobry zamiennik np porządna folia UV
Zalezy mi aby czytnik na ekranie działał 
Telefon: Samsung galaxy s10+
0 Like
9 Odpowiedzi
YOX
Samsung Members Star ★★
Opcje
@JustErykWithYork W kwestii pierwotnej folii, udał bym się do serwisu Samsung i zapytał czy nie mają takiej folii w sprzedaży lub podpytał o jej producenta i rodzaj.
0 Like
JustErykWithYork
Explorer
Opcje
Problem w tym że najbliżej serwis samsunga mam jakieś 90km A zbytnio nie chciałoby mi się po prostu jechać aby się dowiedzieć, dlatrgo postanowiłem zapytać społeczności
0 Like
nika1957
Apprentice
Opcje
Ja pytałem w serwisie sajsunga i powiedziała pani nie ma foli fabrycznych, ale przy wymianie wyświetlacza jest folia fabryczna.
0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@nika1957, Dla serii Galaxy S10 Samsung sprzedawał oficjalne folie ochronne. Poniżej podaje ich oznaczenia.

 

Galaxy S10e: ET-FG970CTEGWW

Galaxy S10: ET-FG973CTEGWW

Galaxy S10+: ET-FG975CTEGWW

 

Niestety nie miałem okazji ich testować, więc nie wiem, w jakim stopniu i czy w ogóle są one podobne do fabrycznej folii.


nathalieup
Student
Opcje
Witam! Kupiłam mamie telefon Samsung A55 i przychodzę z pytaniem czy szkło hartowane nie będzie przeszkadzało w odblokowaniu telefonu np. Odciskiem palca? Posiadam Samsunga s22 i niestety u mnie szkoło hartowane się nie sprawdziło i musiałam się przerzucić na folie hydrożelowa.
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam. A55 ma czytnik optyczny który lepiej współpracuje że szkłem i nie ma takiego problemu jak w S22 który posiada nowszy, ale ultradźwiękowy czytnik, dla którego niektóre szkła nie zdają egzaminu. Co Pani sobie wybierze, to już decyzja należy do Pani.
nathalieup
Student
Opcje
Dziękuję za odpowiedź!
0 Like
Mighn
Big Cheese
Opcje
Jest jeszcze opcja pomiędzy, czyli hybryda... osobiście uważam, że to bardzo ciekawa opcja i to zarówno dla serii A jak i S.
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Proszę bardzo. Pozdrawiam.
0 Like