Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy skaner Lini papilarnych w S10 I s10+ będzie działał ze szkłem ochronnym?

(Temat utworzony: 27-02-2019 10:32 PM)
6960 Wyświetlenia
gabbythepotato
First Poster
Opcje

Albo z folią ochronna 

0 Like
201 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@mirudo24 nie wiem skąd pomysł, że to folia na start. To typowa folia zabezpieczająca.

Ale o tym było wiadomo już przed sprzedażą. :winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Szewcu72, producenci z reguły dostarczają urządzenia z foliami startowymi więc pomyślałem, że tym razem jest podobnie z tą różnicą, że folia jest dopasowana do wyświetlacza.


0 Like
MarioG61
Helping Hand
Opcje

Sprawdzalem szkło z T-MAX a teraz mam Whitestone Glass,  lepszy jest Whitestone ale do perfekcji daleko. Może Samsung walnie jakąś aktualizacje jeśli można tak zrobić wogole. 

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@MarioG61, w planach są kolejne aktualizacje oprogramowania usprawniające działanie czytnika linii papilarnych, ale nie wiadomo na ile ulepszą działanie czytnika w przypadku kiedy na wyświetlaczu znajduje się szkło. Jeżeli będziesz pamiętał to koniecznie daj znać po następnej aktualizacji czy coś się poprawiło.


0 Like
MarioG61
Helping Hand
Opcje

No problemos 

0 Like
sardroid
Troubleshooter
Opcje

W temacie Whitestone-mój znajomy @qbus  zamontował dziś u siebie i bardzo, bardzo sobie chwali. Według niego, jest to zabezpieczenie idealne na s10. Jedyne co trzeba zrobić, to po montażu należy skonfigurować od nowa odcisk palca. download_20190328_211701.jpg

 

download_20190328_211659.jpg

 

download_20190328_211656.jpg

 

download_20190328_211653.jpg

 

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@sardroid, to bardzo dobra informacja. Martwi mnie tylko, że u jednych osób działa a u pozostałych nie za bardzo. Tak czy inaczej świetnie prezetnuje się to szkło na wyświetlaczu S10+. Jeżeli miałbym zmieniać fabryczną folię to właśnie na tego typu szkło.


0 Like
sardroid
Troubleshooter
Opcje

@mirudo24 u innych może nie działa ponieważ nie doczytali informacji o ponownej konfiguracji odcisku palca. 

MarioG61
Helping Hand
Opcje

Ja odczytalem takie info. I mimo ponownego zeskanowania, mogło by działać lepiej..

0 Like
qbus
Explorer
Opcje

@nismo ten znajomy to ja. Nie wiem czemu u innych nie działa, ja mam bardzo ciężkie palce dla skanerów (m.in. suche) , na S9+ miałem wiecznie kłopoty. Przypuszczam, że może jakoś montowali nieprawidłowo. Prawdą jest na pewno to, że po montażu należy zeskanować palce ponownie. Bez tego niby działa, ale zauważalnie gorzej niż przed montażem.

 

PS szkło bardzo dobrze pasuje do Spigena Liquid Clear - prawie jakby były skrojone pod siebie