Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy skaner Lini papilarnych w S10 I s10+ będzie działał ze szkłem ochronnym?

(Temat utworzony: 27-02-2019 10:32 PM)
6960 Wyświetlenia
gabbythepotato
First Poster
Opcje

Albo z folią ochronna 

0 Like
201 Odpowiedzi
Ewa1983
Navigator
Opcje

Moj S10 tez ma folie 😊

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

A mój ma Clear Cover'a, jak już się tak chwalimy. :winking-face: I przyznam, że jest świetny. moduł aparatu 0,5 mm poniżej krawędzi.Clear CoverClear Cover

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Ewa1983
Navigator
Opcje

Hmmm... u mnie pustka jesli chodzi o cover. Nie bylo w pakiecie. Ale juz tel ubrany w kubrak zamowiony odpowiednio wczesniej 😊

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Williams1973, czy pudełko z telefonem posiadało fabryczną plombę w stanie nienaruszonym? Dziwne, że na jednym rynku są dostępne telefony z folią oraz bez niej.

 

@Szewcu72, daj znać za jakiś czas jak się sprawuje fabryczna folia. Czy szybko się rysuje i jak bardzo się palcuje.


0 Like
Vryko
Explorer
Opcje

U mnie na s10+ była folia, a plecki to sobie sam wydrukowałem:D

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@mirudo24 może już teraz napiszę troszkę o fabrycznej folii. Ślizg bardzo dobry. Na chwilę obecną brak rys, choć zdarzyło się mi, że usłyszałem zgrzyt pod przesuwanym telefonem. Co do palcowania. Przyznam, że jest mniejsze niż u polskiego producenta, bo na chwilę obecną tylko do jego produktu mogę porównać.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Wozik
Explorer
Opcje

Fabryczna folia jest całkiem OK. Nie wiem natomiast jaki ma wpływ na czytnik linii papilarnych.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Skoro to fabryczna, to raczej producent zadbał, aby miała jak najmniejszy.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
sardroid
Troubleshooter
Opcje

Na moim S10+ również była fabryczna folia i muszę powiedzieć, że póki co sprawuje się bardzo dobrze. Skaner udało się ogarnąć w miarę szybko i nie narzekam. Co do plecków, to telefon zabezpieczyłem Spigenem Rugged Armor.

PS.Mój egzemplarz miał fabryczną plombę, ale opakowanie nie było zabezpieczone folią.

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Szewcu72@Wozik@sardroid, dziękuję za opinię. Czyli to nie jest folia tylko na start i można z powodzeniem używać jej przed dłuższy okres czasu.

 

@Wozik, jeżeli zauważysz uszkodzenia lub mocne zarysowania w miejscu czytnika linii papilarnych to wtedy warto się zastanowić nad zmianą. Takie defekty na folii mogą mieć wpływ na pracę czytnika.


0 Like