Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Automatyczne włączanie transmisji danych przy wysyłaniu MMS

(Temat utworzony: 09-02-2019 10:37 PM)
33803 Wyświetlenia
Gulczasekkk
First Poster
Opcje

Jak wysyłam mms to dopiero po włączeniu danych się wysyła. Czy da się jakoś ustawic żeby samo się włączyło przy wysyłaniu? W poprzednim s6 Edge normalnie miałem A teraz przy każdym wysłaniu mms muszę włączać dane


telefon s9 plus

 

Zmieniłem tytuł wątku na odpowiadający treści postu /RadekK

0 Like
Przejdź do rozwiązania
59 Odpowiedzi
Przemysław91
Journeyman
Opcje
Wiem że jest możliwość wgrania softu z multi csc lub zabawa z softem kombinowanym. Dla zwykłego Kowalskiego to czarna magia. Co do stwierdzenia że xeo z plusem działa przy odpowiedniej instalacji się nie zgadzam. Znajomy ma multi csc odpowiednio ustawione na xeo,xeo,xeo,plus i też mu nie działa. Z tego co się orientuję to z siecią plus są takie ***** raz zadział raz nie. Xeo ma wpisane w sofcie auto MMS bodajże dla t mobile Orange a plus 2601 nie jest uwzględniony. Jest wiele sposobów na rozwiązanie problemu ale jeżeli ktoś nie chce się bawić w wgrywanie softu zmianę regionu kombinacje Romów root lub adb sądzę że to idealne rozwiązanie. Jest mega proste i lrzedewszysykim bezpieczne. vdsl2 jak ktoś nie będzie nie 4izsaenie grzebał nie stanie się nic złego. Mega proste i banalne rozwiązanie które nie jednemu ułatwi życie. Na XDA nie wiedzieli o tym.
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Przemysław91 dlatego napisałem, że fajnie, że podzieliłeś się "legalnym" rozwiązaniem, tu na forum. 👍

Jak wiadomo, z uwagi na oficjalność tego forum, nie możemy tu opisywać innych metod. 😎


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
DariuszJ
First Poster
Opcje

A coś ktoś wie na galaxy S7? Android Hidden Settings - nic tu nie znalazłem powiązanego z mms czy data, albo nie wiem jak tego szukać. Android 8.0.0/G930FXXU2ERE8, sieć Play.

 

0 Like
radjan
First Poster
Opcje
Potwierdzam działanie programu Android Hidden Setting na Note 9. Medal dla @Przemysław91
0 Like
manok
First Poster
Opcje

Mam dwa Galaxy A5 z 2017. Jeden mój kupiony w salonie Orange do umowy. Drugi mojej mamy kupiony w mediamarku bez umowy, bez brandu. Oba działały w Orange bezproblemowo. Wysyłały i odbierały MMSy automatycznie włączając i wyłączając transmisję danych. Teraz przeszedłem do Netii i mój działa dalej tak samo, a w tym bez brandu teraz trzeba transmisję danych włączać recznie aby wysłać MMS. Ściągnąłem ustawienia od nich spod 8090, zainstalowałem i to samo, nadal trzeba dane komórkowe włączać ręcznie. Nawet karty sim przekładałem z tel do tel i jest to samo. Ten z salonu Orange działa automatycznie, ten z bez brandu nie. I co tu zrobić?

0 Like
ajek
Student
Opcje

Witam,

Mam taki sam problem z mms s9+ oprogramowanie XEO sieć plus. Nie jestem taki biegły w aplikacjach android hidden settings. Czy mógłbyś konkretnie napisać, która to aplikacja bo jest w sklepie Play kilka i gdzie w tej aplikacji dokonać zmian (konkretnie w której zakładce).  Obawiam się uszkodzić telefon dlatego chciałbym dokładnie wiedzieć gdzie dokonać zmian. Z góry dziękuje za pomoc

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje
ajek
Student
Opcje

Wielkie dzięki. Zrobiłem zgodnie z instrukcją w załączonym linku. Wszystko działa. Jesteście wielcy. Autoryzowany serwis Samsunga stwierdził, że problem znają, ale nie wiedzą jak go rozwiązać. 

korniszon
Student
Opcje

Długo nie śledziłem tematu i widzę, że dalej trzeba się babrać, grzebać, kombinować, żeby próbować ten problem zlikwidować.

To jaka jest puenta na przyszłość, aby się w to bagno nie pakować? Nie kupować telefonów Samsung czy nie brać telefonów w sieci Plus? Czy może po prostu unikać tej kombinacji Plus+Samsung?

0 Like
speeder
First Poster
Opcje

Dokładnie. Po tylu latach problemu nic nie zrobione. Problem dotyczy też flagowych modelów od samego początku. Posiadam Galaxy s6 i s7 oba XEO kupione media expert, avans. W obu w Plusie nie działa wysyłanie mmsów bez ręcznego włączania danych komórkowych. Natomiast w sieciach Play i Orange wszystko działa bez problemów.

Używając Hidden Android Settings nie ma takiej opcji jak "Sieci komórkowe (mobile network)"

0 Like