Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bluetooth Słuchawki buds 1 i buds pro. Zniekształcony dźwięk podczas odtwarzania

(Temat utworzony: 08-09-2022 10:07 PM)
1622 Wyświetlenia
DaveC29
Pioneer
Opcje
Model - S22 Ultra
Witam,
Mam problem z dzwiękami podczas łączenia przez bluetooth. Nie jest to kwestia słuchawek bo mam w domu 4 pary (2x buds 1 i 2x buds pro). Po połączeniu słuchawek i próbie odtwarzania filmu muzyki czy czegokolwiek dźwięk jest zniekształcony (bardzo obniżony jak w dokumentach gdy chcą by ktoś pozostał anonimowy i modulują jego głos). Pomaga wykonanie gdzieś połączenia (wystarczy do momentu uslyszenia pierwszego dźwięku oczekiwania na połączeni). To pomaga do ponownego odłożenia i połączenia słuchawek.
32 Odpowiedzi
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@DaveC29  Witam

Czy same słuchawki były resetowane? Można ewentualnie wykonać reset ustawień sieciowych w telefonie jeżeli to by była kwestia po stronie telefonu...


0 Like
BeataPe
Beta Moderator
Beta Moderator
Opcje

Cześć @DaveC29 ,
daj znać czy pomógł reset. Zachęcam też do zgłoszenia problemu przez aplikację Samsung Members.

 

0 Like
DaveC29
Pioneer
Opcje
Niestety nie pomgoło. Tak samo próbowałem reinstalować galaxy wearable. Słuchawki też resetowałem ale jak wspomniałem to na pewno nie wina słuchawek. Testowałem 4 pary i ze wszystkimi się to dzieje, i z innymi urządzeniami nie ms tego problemu.
0 Like
Lucas307
Journeyman
Opcje
Mam tak samo tylko uruchomienie telefonu od nowa pomaga. I po jakimś czasie problem znów się pojawia. Czy to głośniki czy to słuchawki czy połączenie w samochodzie
N1c0o
Navigator
Opcje
Piszę to podczas używania Galaxy buds pro. Bez problemów
0 Like
Kubaan
Pathfinder
Opcje
U mnie też czasami zniekształca muzykę przez bluetooth. Reset pomaga ale losowo to występuje
Warken
Apprentice
Opcje
U mnie wszystko ok po BT.
0 Like
BellaRoma
First Poster
Opcje
Również zniekształcenia po bluetooth. Reset pomaga na pewien czas. Galaxy S 22 ultra
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Również zauważyłem ten problem. Do tej pory u mnie wystąpił tylko raz. Tak jak napisano wyżej, ponowne uruchomienie rozwiązuje problem.