Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Samsung Evolution Kit SEK-4500

(Téma vytvořeno: 27-02-2019 04:24 PM)
1301 Zobrazení
Tomekkk
Pioneer
Možnosti

Zcela náhodou jsem narazil na tento produkt. Zaráží mně, že se o tom nikde nepíše...

Pro Ty kteří vůbec netuší k čemu tento kit slouží zasílám základní info:

 

samsung-evolution-kit-2018.jpg

 

Upgrade kit aktualizuje funkce operačního systému Tizen, DVB-T2, H.265/HEVC, čtyřjádrový procesor, 18 Smart Hub, Smart things, zrcadlení TV s mobilem, ovladač One Remote, kompatibilní se sériemi ES7000, ES8000, F8000, F9000, S9, H8000, HU7000, HU7200, HU8500, HU8700, HU9000, JS9000 a JS9500

 

Specifikace:

 

Specifikace.jpg

 

Více info zde:

https://www.samsung.com/cz/tv-accessories/evolution-kit-sek-4500/

 

Zatím jsem nikde nedohledal žadnou recenzi, pokud někdo máte s tímto zkušenost, tak se prosím podělte. Jako vlastník TV řady F8000 mně toto docela zajímá, i když ta cena je dost vysoká:grinning-face-with-one-large-and-one-small-eye:

0 Like
4 Odpovědi
JacobInDaHouse
Pathfinder
Možnosti

Nepíše se o něm asi proto, protože stojí nějak 9-10 tisíc ne? Udělá ti ze staré TV smart TV, problém je v tom, že za 10K koupíš v akci i skvělou novou Samsung TV, která už má vše v sobě a ještě lepší obraz 🙂 Je určeno jen fakt pro určitou sortu lidí, která se za žádnou cenu nechce zbavit staré TV, i když to nedává smysl, a chtěli by ji pouze chytřejší :smiling-face: Prostě za tu cenu to není moc worth.

0 Like
Tomekkk
Pioneer
Možnosti

Ano, aktuálně se prodává za cenu 7.990 Kč, což je hodně:thinking-face: Ale nesouhlasím s Tebou ohledně kvality obrazu a tím, že to nedává smysl! Dovolím si tvrdit, že můj model F8000, TOP model z roku 2013 má určitě lepší obraz než nová TV za "desítku". Jako jasnou nevýhodu vidím především v ceně a v tom, že tímto příjdete o podporu kodeku DivX a DTS:shocked-face-with-exploding-head:

JacobInDaHouse
Pathfinder
Možnosti
Já psal v akci. Jsou třeba z 20 na 10 často nebo na 12, to už je jedno si myslím. Kvality obrazu bývali dobré, to máš pravdu, mnohdy lepší, ale jediný důvod, proč se zůstávalo, byla podpora divx, a proto to postrádá smysl kupovat. Aspoň za mě. Ty máš zrovna jednu z těch nejlepších starších, takže se nedivím. Ale pokud sis do teď nekoupil novou TV, určitě tě drží jen ten divx a plné uložiště starých avi filmů :smiling-face: V mé rodině tomu tak je také, mají staré plazmy, které si nemůžou vynachválit, tak jsem jim jen všem koupil raspberry s KODI a všichni jedou FULLHD iptv a videotéku a nic lepšího nepotřebují. Navíc ji sám poskytuji :smiling-face:
0 Like
Tomekkk
Pioneer
Možnosti
0 Like