Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

eSIM a Samsung Galaxy S20 FE 5G

(Téma vytvořeno: 15-10-2020 03:32 PM)
6047 Zobrazení
Anonymous User
Nelze použít
Možnosti

Dobrý den,

Samsung Galaxy S20 FE 5G má podle specifikací podporovat eSIM, v nastavení jsem však žádnou volbu nenašel. Je snad tato funkce pro ČR zablokovaná, když už všichni naši tři operátoři eSIM podporují? Nebo je v tom nějaký jiný háček? Děkuji za odpověď.

0 Like
9 Odpovědi
Urbis83
Pathfinder
Možnosti
Neměl jsem s FE tu čest a mohu jen poslat screenshot kde to v nastavení mám na standardní S20.Screenshot_20201015-173509_Call settings.png
0 Like
MartinHS24
Pathfinder
Možnosti
to slyším poprvé, že by S20 FE podporoval esim
0 Like
Anonymous User
Nelze použít
Možnosti
0 Like
Anonymous User
Nelze použít
Možnosti
0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Dobrý den @Anonymous User,

 

kde jste telefon zakoupil? Bylo to přímo od Vodafone? Skoro všude se totiž píše, že eSIM nepodporuje. Jedinou informaci o eSIM kde jsem to našel byl právě skutečně Vodafone.

 

Z recenze:

Slot je hybridní, pojme buď dvě SIM, nebo SIM s paměťovou kartou. Podpora eSIM tentokrát chybí,

S20 Fe nabídnou v Česku všichni tři operátoři: T-Mobile jen ve 4G variantě (modrý a zelený), O2 (modrý) a Vodafone (červený, bílý) v 5G provedení. Na volném trhu budou ve všech barvách k mání 4G verze. 

 

Nabízela by se tedy otázka, že to má jen 5G verze, ale např. na Alze je 5G verze také bez eSIM. Obávám se, že pokud máte tuto 5G verzi a v nastavení ve správci SIM karet eSIM (přidat mobilní tarif) nemáte, že to tam skutečně asi nebude....

 

0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Ještě jsem teď nalezl tuto informaci:

 

* Po aktualizaci softwaru bude v některých zemích možné využít službu eSIM. Služba se může lišit v závislosti na operátorovi.  

* Dostupnost dual SIM systému závisí na zemi a operátorovi.

 

0 Like
Anonymous User
Nelze použít
Možnosti
Dobrý den, telefon je koupený u Mobil pohotovosti nebrandovany ve verzi 5G 256 GB, za operátora mám Vodafone.
0 Like
Anonymous User
Nelze použít
Možnosti
0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Pravda, mají tam v popisu, že má podporovat eSIM. Zkusil bych tedy ještě zavolat na Vodafone, jestli to právě nesouvisí s aktualizací (což mi přijde ale opravdu divné, když tato varianta by dle popisu měla eSIM podporovat).

 

0 Like