Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Zvýšená teplota zad s10e

(Téma vytvořeno: 13-10-2020 07:37 PM)
682 Zobrazení
PetrSasin
Student
Možnosti

Dobrý den,

mám už skoro rok Samsung s10e a v poslední době se mu začaly přehřívat záda např při poslechu hudby z YouTube či procházení internetu. 

Nevíte, čím by to mohlo být?🤔

Nic ohledně teploty mi telefon nezobrazil, ale v posledních době je výrazně teplejší než předtím .

Předem děkuji 

1 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Hezký večer @PetrSasin 

 

čím přesně by to mohlo být se špatně odhaduje, může to být špatná optimalizace nějáké aplikace co běží na pozadí, něco co zlobí ve FW.  Vyzkoušejte nejdříve udělat Wipe chache - https://www.hardreset.info/devices/samsung/samsung-galaxy-s10e-exynos/wipe-cache/ 

 

Pokud to nepomůže, můžete zkusit přepnout telefon do bezpečného režimu jak se chová zde. A nakonec se dá udělat obnovení do továrního nastavení. 


fajn-Snek-podpis-B


Zobrazit řešení v původním příspěvku

4 Odpovědi
Řešení
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Hezký večer @PetrSasin 

 

čím přesně by to mohlo být se špatně odhaduje, může to být špatná optimalizace nějáké aplikace co běží na pozadí, něco co zlobí ve FW.  Vyzkoušejte nejdříve udělat Wipe chache - https://www.hardreset.info/devices/samsung/samsung-galaxy-s10e-exynos/wipe-cache/ 

 

Pokud to nepomůže, můžete zkusit přepnout telefon do bezpečného režimu jak se chová zde. A nakonec se dá udělat obnovení do továrního nastavení. 


fajn-Snek-podpis-B


PetrSasin
Student
Možnosti
Hezký večer,
děkuji za radu, Wipe cache jsem provedl a uvidím, jaké budou výsledky.
Snad to pomůže 😄
Libb
MegaStar
Možnosti

Pokud vám rada pomohla, můžete ji prosím označit jako řešení?






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
Petris
First Poster
Možnosti
Mám s10e a co jsem tak četl tak na to trpí. Často to způsobují aplikace na pozadí(pomáhá je optimalizovat)
0 Like