Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Zmizli widgety

(Téma vytvořeno: 21-01-2023 09:10 PM)
157 Zobrazení
nexon101
Voyager
Možnosti
Zdravím,

Po vypnutí telefónu približne na hodinu a následnom zapnutí mi zmizli všetky widgety vrátane počasia na hlavnej obrazovke. Nikdy sa mi to ešte nestalo. Prečo to? 
0 Like
10 Odpovědi
j_edwards
Pathfinder
Možnosti

Chce to doplniť viac informácií. Čo tomu predchádzalo? Jednalo sa o predinštalované widgety? 

0 Like
nexon101
Voyager
Možnosti
Neviem aké informácie... Vždy po týždni vypnem telefón naschvál na par min napr. A vždy keď zapnem všetko mám tak ako som mal. Až na to že včera mi zmizli všetke widgety vrátane počasia ale téma zmenená mi ostala (pozadie a dynamická obrazovka). Predinštalované widgety hodiny teda budík, Samsung health a kalendár Samsung, počasie Samsung originál čo tu bolo.
0 Like
23PeterK
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Dobrý deň.

Nemohla na telefóne prebehnúť nejaká aktualizácia?

V takom prípade - hoc sa mi to ešte nestalo - by som chápal, že sa po opätovnom spustení telefónu nestihli aktualizovať potrebné aplikácie (vrátane widgetov) a tak sa widgety nezobrazili.

Ale ako píšem, s takýmto niečím som sa ešte veru nestretol

0 Like
nexon101
Voyager
Možnosti
Dobrý deň,
Pred 10 dňami januárový update.. To ani ja až teraz prvýkrát pozerám že všetko čisté ani jeden widget nič. Len ikonky aplikácií tak ako som mal všetko aj téma zmenená ostala akú som si zmenil len tie widgety no. Ako je pravda že som mal dlhšie vypnutý fon možno hodinu. Ak by niekto chcel urobiť test a skúsiť vypnúť fon na hodinu / 2 hod a zapnúť či mu zmiznú widgety..
0 Like
j_edwards
Pathfinder
Možnosti

Tiež som sa s tým nestretol, včera bola akutalizácia. Kludne skúsim, mám doma S20, ale až sa vrátim z práce, okolo večera, určite dám vedieť 😉

0 Like
23PeterK
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Vypnutie telefónu trebárs aj na týždeň - dokonca aj pri vybití - by nemalo mať na takééto niečo vplyv.

Zostáva to pre mňa záhadou 🤔 Dajte prosím vedieť, keby sa náhodou situácia opakovala 👍

0 Like
nexon101
Voyager
Možnosti
Dobre super ďakujem 🙂
0 Like
nexon101
Voyager
Možnosti
No veď to čudne mi to je. No niekedy po reštarte alebo vypnutí fonu a zapnutí občas vidím takú obrazovku ze optimalizujú sa aplikácie a také ozubené ⚙ koleso. Ale tentokrát práveže to nebolo. Dám vedieť keby zas niečo sa udialo.
j_edwards
Pathfinder
Možnosti

Tak som na vypnutý telefón od včera zabudol 😂 a zapol až teraz a div sa svete, všetky Widgety sú na svojom mieste. 

Inak nikdy som to nezaregistroval, že by sa Widgety samé od seba len tak po vypnutí vyparili. Nemáš nejakú divnú appku tretích strán, ktorá by hltala takéto veci? Resp. Skús to nejak pozorovať, či sa to zopakuje

0 Like