Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Výměna fólie S20+

(Téma vytvořeno: 03-01-2023 02:23 PM)
196 Zobrazení
Siegercz
Apprentice
Možnosti

Dobrý den, je ještě reálné aby mně někde vyměnili fólii na mé S20+?
Začala se nepříjemně po straně odlupovat.

0 Like

1 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
potasm
Samsung Members Star ★★★
Možnosti
Dobrý den @Siegercz
myslím si, že na samsung prodejně by neměl být problém. Rozměry určitě mají, takže na stroji vyměří, ustřihnou a hned Vám ji i nalepí.

EDIT: ověřil jsem to na Samsung prodejně v Ostravě a výměna fólie není problém. Cena i s nalepením je 749,-.

Zobrazit řešení v původním příspěvku

5 Odpovědi
Řešení
potasm
Samsung Members Star ★★★
Možnosti
Dobrý den @Siegercz
myslím si, že na samsung prodejně by neměl být problém. Rozměry určitě mají, takže na stroji vyměří, ustřihnou a hned Vám ji i nalepí.

EDIT: ověřil jsem to na Samsung prodejně v Ostravě a výměna fólie není problém. Cena i s nalepením je 749,-.

fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Dobrý den @Siegercz

Pokud máte na mysli tu folii co byla na telefonu z vyroby, tak to bohužel nepůjde, ale jak psal kolega @potasm můžete si nechat nalepit folii v prodejnách Samsung nebo to dělají i v Datartu.

Případně doporučuji svůj oblíbený Spigen 

https://doopshop.cz/produkt/folia-ochronna-spigen-neo-flex-hd-galaxy-s20-plus/?cmp_id=16463008264&ad...


fajn-Snek-podpis-B


Siegercz
Apprentice
Možnosti
Jde mi ideálně o to abych to nemusel lepit po předchozích zkušenostech z jiných mobilů já, neboť jsem na to opravdu antitalent.

0 Like
Siegercz
Apprentice
Možnosti
Děkuji, zkusím prodejnu v Palladiu.
0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Spigen je podobná folie jako Vám nálepí v Samsungu, která se instaluje "namokro", takže myslím, že by jste to zvládl, není to složité.

V Paladiu ji určitě maji, nechával jsem ji tam lepit několikrát. Cena by měla být ve všech prodejnách stejná. 


fajn-Snek-podpis-B


0 Like