Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Jak dostat soubory z PC přímo do Zabezpečené složky?

(Téma vytvořeno: 16-08-2019 10:46 PM)
1480 Zobrazení
Libb
MegaStar
Možnosti

Potřebuju dostat do Zabezpečené složky nějakých 700 000 souborů. Problém je, že standardně bych to musel nahrát nejdřív přes kabel do běžné složky a pak přesunout - na to nemám nervy.

Rychlejší bude v PC udělat zip s nulovou kompresí, ten dostat do mobilu a zase to rozbalit - jenže to jsem pořád v běžné složce.

Jde nějak nahrát soubory přes kabel přímo do Zabezpečené složky?

Umím to přes FTP, ale to je pomalejší a nestabilní.






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
16 Odpovědi
Andrejoxp
Pioneer
Možnosti
Nejde ten zip nahrat na cloud a stiahnut rovno z cloudu do zabezpecenej? Mozno si pletiem zabezpecenu zlozku - sukromny rezim a knox.
0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Jde, ale to už je rychlejší to hodit přes kabel do mobilu a pak přesunout a rozbalit. Hledám efektivní řešení, bavíme se o asi 700 000 souborech, celkem 70GB

all.png






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
Andrejoxp
Pioneer
Možnosti
Este treba mat tolko miesta v mobile, mozno raz tolko kvoli rozbalovaniu. Miesto na SD karte nieje podstatne. Ale mozno sa mylim.
0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Mám S10+ 512GB, místa je zatím dost.






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

A pokud v PC udelas ZIP, zkopírujteš ho do telefonu a ve správci Souborů ho přesuneš do zabezpečené složky ?

20190817_154528.jpg

 


fajn-Snek-podpis-B


Andrejoxp
Pioneer
Možnosti
Presun by mal byt celkom rychly... zabezpecena zlozka je v pameti telefonu.
0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

No až tak rychlé to není...

Ale hlavně jsem narazil na to, že Galerie asi stejně nedává to množství obrázků, které potřebuju 😞 Resp. nedává to nějak systém, ani jiné galerie nefungují dobře.






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
Andrejoxp
Pioneer
Možnosti
Jak sa to prejavuje? Nezobrazia sa vsetky obrazky,alebo je to pomale? 700.000 je teda celkom dost. Ja som mal tak okolo 35.000 ale to vsetko bolo na SD karte takze este pomalsie. A vsetko v jednej zlozke. Mozno to len teraz zatazuje system, ktory si vytvara nahlady a detekuje co je na obrazkoch. V mojom pripade tedekoval teda iba tvare. Pametam si ze ked som plnu SD kartu vlozil do noveho telefonu konkretne S5 telefon sa znatelne zahrieval a bateria sla badatelne rychlo dole. Ked som kartu sformatoval a bola cista... vsetko bolo v poriadku. Jak tam pribudali fotografie postupne - nevadilo to nicomu. Vnutorna pamet by ale mala byt odost rychlejsia.
0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

@Andrejoxpzobrazí se jen část složek (desítky z tisíců), když jdu do složky, nezobrazí se obsah nebo se po chvíli zobrazí obsah jiné složky. QuickPic nezobrazil vůbec nic. Nevím, jak funguje přesně indexace, možná tím že to mám v zabezpečené složce jsem znemožnil tomu bežet nonstop, v každém případě je s tím tolik práce a přínos relativně malý, že na to kašlu a odteď to beru spíš jako akademické téma. Možná by to dal Note10, který má novější souborový systém :smiling-face:






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like