Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Fotoaparát

(Téma vytvořeno: 16-06-2022 10:33 PM)
324 Zobrazení
Fidla1095
Voyager
Možnosti
Chtěl bych jsem se zeptat mám vzádu 3 fotoaparáty a jak poznám, kterým to zrovna dělám? Neboli jak funguje propojení těch 3 fotoaparátů s displejem?
0 Like
16 Odpovědi
DMN87
Voyager
Možnosti
Stačí přiložit prst do čočky a uvidíte která je aktivní :smiling-face: můžete přepínat zoom a dívat která čočka se zapne, jinak nevím jak poradit 😕
0 Like
Cupinar
Troubleshooter
Možnosti
Mel by to byt jednuduchy vzor.fotit zacinate o horniho fotoaparatu,priblizovanim jedete smerem dolu po cockach
0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Nepoznáte. Ani jedna metodfa nefunguje. Mobil bohužel teřba zjistí, že jste moc blízko nebo je špatné světlo a místo teleobjektivu použije širší ohnisko s lepší světelností a udělá výřez a přepočítá to. Dalo by se to snad podle EXIFu a použité clony.

Berte to jako černou skříňku, která dělá to nejlepší, co jde. Něco jsem o tom psal, když Samsung přišel s hybridním zoomem: https://eu.community.samsung.com/t5/Galaxy-Heroes/Hybridn%C3%AD-zoom-pro%C4%8D-je-to-dobr%C3%A1-volb... 






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
Kokinko
Navigator
Možnosti
Neni pravda..
0 Like
Kokinko
Navigator
Možnosti
To co popisujete delá umelá inteligence! Mobil nepozna či foti krajinu alebo zvíře! Umela inteligence ano. Jak už bylo spomenuto,zakryt čočku prstem a zistiš která čočka fotí!
0 Like
Cupinar
Troubleshooter
Možnosti
V tom pripade se omlouvam za klamne info.
0 Like
Kokinko
Navigator
Možnosti
Presne tak
0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Zkuste si při špatném světle zapnout teleobjektiv. Zjsitíte, že ve skutečnosti se použije jiný a udělá se ořez. To samé, když jste moc blízko, demonstroval jsem to v článku o focení makra.






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
Kokinko
Navigator
Možnosti
Mam A52s ano když dám fotoaparat blízko stále fotí hlavným fotoaparátem,ale nabídne použít makro! Spustit,čiže zapnout makro fotoaparat (jiná čočka) musím sám! To co píšete není pravda!
0 Like