Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Editor videa - nežádoucí konverze videa z 60 fps do 30 fps

(Téma vytvořeno: 31-12-2018 02:00 PM)
666 Zobrazení
Pingáč
Navigator
Možnosti

Dobrý den,

mám dotaz k video editoru v telefonu. Při zkracování videa natočeného telefonem se snímkovací frekvencí 60fps, editor automaticky sníží frekvenci na 30fps.
Je jedno, zda u 4K, 4K HEVC, FHD. Vždy je výsledné zkrácené video v 30fps.
Dříve to editor videa nedělal, mám z S9 spoustu zkrácených videí, které jsou v 60fps, stejně jako originál.
Řekl bych, že tuto novou vlastnost dostal editor při nějakém nedávném updatu, bohužel editor nejde vrátit na tovární verzi.
Při zkracování videa, před nastavením na zamykací obrazovku (video tapeta), je výsledné video v 60fps, stará se o to tedy nejspíš jiný editor. Omezení je ovšem na 15sek., nejde ho tedy použít jako náhrada za klasický editor.
Děkuji za případné tipy, pokud to tedy má nějaké řešení a Samsung prosím, ať do editoru zase vrátí 60fps :smiling-face: 
Radek

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G (XEZ)
0 Like

1 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
Pingáč
Navigator
Možnosti

Takže editor v Pie už problémem netrpí. Nová verze zkracuje v 60fps :thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G (XEZ)

Zobrazit řešení v původním příspěvku

0 Like
7 Odpovědi
Libb
MegaStar
Možnosti

Teď jsem to zkusil, pravda na Note9, a zůstalo to v 60fps. Zkus aktualizovat, případně smazat data aplikace. Určitě to není normální.






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
Pingáč
Navigator
Možnosti

Děkuji ale bohužel aktualizovat není co. Aktualizace pro Zkracování videa, Editor videa ani Galerii mně telefon nenabízí.
Data aplikací jsem také zkoušel mazat, bohužel je to pořád stejné.
Dříve to nedělalo, řekl bych tak max. měsíc zpět.
Verze aplikací mám:
Zkracování videa 2.2.21

Editor videa 2.4.01.12

Galerie 5.4.09.5

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G (XEZ)
0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Zkracování videa 2.2.37

Editor videa 2.4.12.42

Galerie 5.4.09.5

 

Napadá mě, jak voláš to zkracování videa? Já to dělal přes Editor videa (tužka) a tam crop (nůžky) a je to pořád v 60fps.






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
Pingáč
Navigator
Možnosti

Jojo, v Galerii kliknu na tužku, potom na nůžky, vyberu úsek, který chci vystřihnout, kliknu na uložit, telefon se zeptá na název videa a rozlišení videa (tam nechám max. možný) a znova dám uložit. Ta jediná změna, které jsem si všiml, je právě ve výběru rozlišení videa před uložením. Dřív se telefon neptal, po kliknutí na uložit video začal hned zkracovat v původním rozlišení.
Do Editoru videa se asi jinak než z Galerie dostat nedá. Zkracování videa je podle mě aplikace, co se stará o zkrácení videa před nastavením na zamykací obrazovku, teda asi. 

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G (XEZ)
0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Tak pak je to záhada. Zkusím ještě někoho kdo má S9+, možná tam něco ulítlo při nějaké aktualizaci.






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



Pingáč
Navigator
Možnosti

Díky, to budu rád. Jinak pak počkám co přinese Pie a uvidí se.

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G (XEZ)
0 Like
Řešení
Pingáč
Navigator
Možnosti

Takže editor v Pie už problémem netrpí. Nová verze zkracuje v 60fps :thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G (XEZ)
0 Like