Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Dex station nebo kabel?

(Téma vytvořeno: 03-05-2019 10:56 AM)
753 Zobrazení
Libb
MegaStar
Možnosti

Doporučte: Dex station nebo kabel? Cenově je to skoro nastejno, k station můžu připojit běžnou klávesnici a myš, je vůbec nějaký důvod jen pro kabel? Bavím se o novém typu.






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like

1 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
jv18
Big Cheese
Možnosti

Na doma určitě stetaion (pad), tan kabel mi dává smysl jen pro toho, kdo hodně cestuje a potřebuje telefon připojit na hotelu k tv, nebo v sále k projektoru.

Zobrazit řešení v původním příspěvku

0 Like
5 Odpovědi
Řešení
jv18
Big Cheese
Možnosti

Na doma určitě stetaion (pad), tan kabel mi dává smysl jen pro toho, kdo hodně cestuje a potřebuje telefon připojit na hotelu k tv, nebo v sále k projektoru.

0 Like
jirkash
Pioneer
Možnosti

Zalezi co s tim vse delas, bez stanice se telefon nedobiji, nechladi apod. Takze pokud je nejake lehke prohlednuti foto a drobnosti, tak staci kabel. Pokud plne vyuziti OS a neco nerocnejsiho, prace a delsi doba, tak stanici.



Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note8
Samsung Galaxy Note9
Libb
MegaStar
Možnosti

Nakonec jsem vyhodnotil, že to nepotřebuju a raději za ty prachy nabral plnou nádrž :face-with-tears-of-joy:






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

:smiling-face:

0 Like
Streki
Pathfinder
Možnosti

Pouzivam obyc zarizeni z Ali kde je 1xUSB-C, 1xHDMI a 2x USB a vse jede jak ma. Cena kolem 300,-Kč. 

https://www.aliexpress.com/item/Hagibis-3-in-1-Type-C-USB-3-1-HUB-USB-C-to-HDMI-VGA-Adapter/32841586...

 

0 Like