Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Zamerne podrazy od Samsungu?

(Téma vytvořeno: 03-06-2019 04:38 PM)
482 Zobrazení
llubik
Navigator
Možnosti

Zatial mi to nikto nevysvetlil. Mam telefon od operatora T-com. Sim kartu od Orange. Nieje mozne sprevdzkovat VoLTE. Info z podpory: 

"Pro fungování VoLTE je zapotřebí mít v případě telefonu od operátora i jeho SIM kartu.
Pokud je telefon zakoupený u operátora a máte SIM od jiného tak VoLTE viditelné nebude.,
Pokud byste měl telefon z volného trhu, tak na operátorovi nezáleží."

Kedze T-Com pouziva fw TMS, a ostatni operatori ORX (ziaden iny nevysiel), a ORX je aj pre volny predaj, tak ako je mozne ze telefon napr od Orange (ORX) potrebuje na fungovanie SIM Orange? A telefon z volneho predaja (zase ORX) vie fungovat VoLTE s akoukolvek kartou? Preco Samsung takto obmedzil VoLTE? V com je problem? Na podpore nasledne o tom nic nevedia, len citovane 3 riadky vyssie. 

0 Like
2 Odpovědi
AssasinG
Pathfinder
Možnosti

To je nějáké čudné. Mám vyzkoušené, že S8 od T-mobilu s VoLTE funguje i na Vodafone. A nyní mám S10 z volného prodeje a VoLTE funkční pro T-mobile i Vodafone.

Jaký máš telefon ? Koukal jsem na nabídku telefonů z T-comu a uvádějí, že telefony podporují VoLTE. A předpokládám, že hovory přes VoLTE jsi už mě zapnuté, takže službu máš aktivovanou. 

Na stránkách T-comu jsem našel :  Službu VoLTE budete môcť využiť  aj pre verzie telefónov určené pre predaj mimo Telekomu.

Tak bych začal pátrat u operátora Orange

0 Like
llubik
Navigator
Možnosti

Niekam mi zmizla odpoved . . .  Ked vlozim SIM od t-comu, volte sa v menu objavi. Ked vlozim sim orange, tak sa neobjavi. Neviem kde je oroblem, aky vplyv ma fw a sim karta na polozku menu. Jedno je iste: Preco od operatora nieje mozne pouzit akukolvek sim, ked telefon z volneho predaja spristupni volte s akoukolvek sim? 

Druha vec: vsetci opetatori na Sk pouzivaju fw ORX, len t-com ma svoj TMS. 

A ako som napisal vyssie, priamo samsung potvrdil ze ak je ytelefon od operatora, tak musi byt od neho aj sim.

Ale ked to ide na volny predaj, tak co technicky brani tomu aby to takto fungovalo aj u operatora? Podla mna nic . . . .

0 Like